Penktadienį namuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) turėjo pripažinti dvidešimt septintą pergalę per 41 mačą iškovojusios bei antroje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Niujorko „Islanders“ (55 taškai) komandos pranašumą.

Per 16 žaidimo minučių (16:03) lietuvis dukart netaikliai smūgiavo į svečių vartus, blokavo varžovo metimą bei pirmajame (12:19) ir trečiajame kėliniuose (51:40) gavo po 2 baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 36 šio sezono mačus – 2 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 22 baudos minutės.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Johnas Tavaresas (53:47 ir 63:05), vienu – Joshas Bailey'is (41:02), o trečią kartą šiame sezone tarpusavio mačuose varžovus įveikusios „Islanders“ komandos vartininkas Jaroslavas Halakas atrėmė 21 arenos šeimininko metimą.

„Devils“ gretose įvarčiais pasižymėjo Travisas Zajacas (31:57) ir Scottas Gomezas (47:23), o vartininko Keitho Kinkaido sąskaitoje – 28 atremti svečių metimai.