„Devils“ ledo ritulininkai namuose 15,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) nugalėjo 27-ą nesėkmę per 41-ą mačą patyrusią ir penkioliktoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Bafalo „Sabres“ (31 tšk.) komandą.

Per mažiau nei 15 žaidimo minučių (14:48) Dainius Zubrus nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmame kėlinyje (13:07) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 34 šio sezono mačus – 2 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 18 baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Patrikas Eliašas (3:44; 2 rezultatyvūs perdavimai), Jordinas Tootoo (9:49), Travisas Zajacas (14:39; rezultatyvus perdavimas) ir Mike'as Cammalleris (56:56; rezultatyvus perdavimas), o „Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 20 varžovų metimų.

Vieninteliu įvarčiu penktą pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių gretose pasižymėjo Michailas Grigorenka (26:40), o „Sabres“ vartininko Jhono Enrotho sąskaitoje – 24 atremti varžovų metimai.