Pirmadienį namuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) nugalėjo keturioliktą pralaimėjimą per 36 mačus patyrusią bei antroje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Pitsburgo „Penguins“ (49 taškai) komandą.

Po D. Zubraus perdavimo antrojo kėlinio pradžioje (25:33) mačo rezultatą išlygino Travisas Zajacas. Pats lietuvis per 22 su puse žaidimo minutės (22:33) nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių. Iš viso 36-erių metų puolėjo sąskaitoje per 30 šio sezono mačų – 2 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 14 baudos minučių.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams, kuriems tai buvo vos antroji pergalė per dešimt paskutiniųjų rungtynių, pelnė Jaromiras Jagras (38:40) bei Adamas Henrique (45:32), o „Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 27 varžovų metimus.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusių svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Sidney Crosby (14:37), o „Penguins“ vartininkas Marcas-Andre Fleury'is atrėmė 24 varžovų metimus.