„Devils“ ledo ritulininkai svečiuose 9,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) nugalėjo devynioliktą nesėkmę per 27 mačus patyrusią Rytų konferencijos autsaiderę Karolinos „Hurricanes“ (19 taškų) komandą.

Per 9 žaidimo minutes (9:09) lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė 1500-as NHL rungtynes žaidęs 42-ejų metų čekas Jaromiras Jagras (34:45), pasižymėjęs ir rezultatyviu perdavimu, ie Adamas Henrique'as (39:46), o „Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 39 metimus, įskaitant 17 per trečią kėlinį.

Arenos šeimininkai, kurie pirmavo po Justino Faulko (27:11) įvarčio, patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės reguliariame sezone, o „Hurricanes“ vartininko Camo Wardo sąskaitoje – 14 atremtų svečių metimų.

Kitose rungtynėse Niujorko „Rangers“ ekipa po pratęsimo 4:3 (0:1, 2:0, 1:2, 1:0) nugalėjo Pitsburgo „Penguins“ komandą, o Sent Luiso „Blues“ klubas 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) privertė pasiduoti Floridos „Panthers“ ledo ritulininkus.