Didžiosios taurės turnyre daugkartinės šalies čempionėms nepaliko vilčių konkurentėms - 9:2 įveikė Vilniaus „HFTC-Taurą“, 5:2 - Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-Archyvų sistemas“, 16:0 - Šiaulių „Klevą-Jomą“ ir 14:1 - „Kelmę“.

Antra vieta atiteko patyrusioms „HFTC-Tauro“ riedulininkėms, kurios 4:2 palaužė „Žuvėdrą-Taurą-Archyvų sistemas“, 7:2 - „Klevą-Jomą“ ir sužaidė lygiosiomis 7:7 su „Kelme“.

Trečioje vietoje liko „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“ merginos, įveikusios „Klevą-Jomą“ 9:2 ir „Kelmę“ - 9:0.

Kitose turnyro rungtynėse „Klevas-Joma“ palaužė „Kelmę“ 6:4.

Pirmas tris vietas užėmusios komandos pelnė kelialapius į tarptautinį „Žalgirio“ taurės turnyrą, kuriame taip pat dalyvaus stipriausi Baltarusijos ir Ukrainos klubai.

Mažosios taurės turnyre „Gintros-Strektės-Universiteto“ antra komanda 6:4 nugalėjo Širvintų „Intą“, vienodu rezultatu 6:1 - Vilniaus „Žuvėdrą-Europa City“ ir Šiaulių SM ir sužaidė lygiosiomis 3:3 su Širvintų SM.

Antros liko „Intos“ riedulininkės, įveikusios vilnietes 11:1, Šiaulių SM auklėtines - 5:4 ir Širvintų SM merginas - 9:1.

Trečią vietą užėmė Šiaulių SM sportininkės, nugalėjusios vilnietes 4:0 ir koleges iš Širvintų SM - 7:2.

Per ketvirtą vietą lėmusį mačą Širvintų SM auklėtinės įveikė „Žuvėdrą-Europa City“ 4:2.

LŽRF vyrų taurė - širvintiškiams

Vilniuje vykusį Lietuvos žolės riedulio federacijos vyrų taurės turnyrą laimėjo Širvintų „Inta-Baltic Champignons“, per 4 rungtynes surinkusi 10 taškų.

Širvintiškiai net 14:0 nugalėjo Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“, 12:1 - „Žuvėdrą-Taurą“, 7:3 - Širvintų „SM-Ježvitą“ ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su Vilniaus „Ardu-Rudamina“.

Antra vieta atiteko „Žuvėdrai-Taurui“, 6:5 palaužusiam „SM-Ježvitą“, 4:3 - „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“ ir 7:3 - „Ardą-Rudaminą“.

Trečią vietą užėmė „SM-Ježvitas“, 7:2 nugalėjęs „Ardą-Rudaminą“ ir net 11:1 - „Žuvėdrą-Taurą-CTLF“.

Ketvirta liko „Ardo-Rudaminos“ vyrai, rezultatu 9:0 nepalikę vilčių „Žuvėdrai-Taurui-CTLF“.

Trys geriausios turnyro komandos - „Inta-Baltic Champignons“, „Žuvėdra-Tauras“ ir „SM-Ježvitas“ - pelnė teisę dalyvauti tarptautiniame „Žalgirio“ taurės turnyre, kuris gruodžio 6-7 dienomis vyks Vilniuje.