Nutarta 2015 m. sausio 23 d. Vilniuje, viešbučio „Best Western Vilnius“ konferencijų centre, sušaukti LTOK generalinės asamblėjos eilinę sesiją.

Vykdomasis komitetas patvirtino LTOK ekspertų komisiją Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įstatų naujos redakcijos projektui parengti. Komisijos pirmininkė – LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė.

Lietuvos olimpinio sporto centro direktorius ir „Rio 2016“ ekspertų komisijos pirmininkas Linas Tubelis pateikė informaciją apie Lietuvos sportininkų rengimą Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms, supažindino su 2014 metų olimpinės rinktinės kandidatų pasiektais rezultatais.

Lietuva pasaulio ir Europos čempionatuose iškovojo du aukso, vieną sidabro ir aštuonis bronzos medalius. Buvo patvirtintas Lietuvos sportininkų, rengiamų Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms, 2014–2015 m. sezono kandidatų sąrašas. Jame su moterų ir vyrų krepšinio bei regbio rinktinėmis yra 148 sportininkai, atstovaujantys 20 sporto šakoms. Patvirtintas ir olimpinės pamainos sąrašas: jame 84 sportininkai, atstovaujantys 14 sporto šakoms. Sąrašus pristatė LTOK olimpinio sporto direktoriaus pavaduotojas ir „Rio 2016“ ekspertų komisijos narys Einius Petkus.

Kaip vykdomas LTOK pirmo–trečio ketvirčių biudžetas, supažindino LTOK iždininkas Rimgaudas Balaiša. Informaciją apie Lietuvos olimpinio fondo 2014 m. biudžeto pirmo–trečio ketvirčių vykdymą pateikė šio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas. Kalbėdamas apie abu biudžetus LTOK viceprezidentas Romualdas Bakutis informavo, kad išvakarėse šiuos finansinius klausimus svarstė LTOK finansų ir ekonomikos komisija.

LTOK generalinis sekretorius Valentinas Paketūras pristatė LTOK 2015 m. veiklos plano projektą. Jis taip pat informavo, kad 2014 m. geriausių Lietuvos sportininkų pagerbimas ir apdovanojimas vyks 2015 m. sausio 19 d. sostinės Kongresų rūmuose.

Posėdyje dalyvavo KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir Premjero patarėjas Vytautas Janušaitis.