Ketvirtadienį svečiuose 16,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai antrąsyk 3:4 (0:1, 0:1, 3:2) turėjo pripažinti devintą pergalę per trylika mačų iškovojusios bei į antrąją poziciją keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilusios Sent Luiso „Blues“ (19 taškų) komandos pranašumą.

Pirmąjį mačą varžovams namuose antradienį „Devils“ ledo ritulininkai pralaimėjo taip pat minimaliai persvara – 0:1.

Per nepilnas 15 žaidimo minučių (14:44) ketvirtadienį 36-erių metų lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus, o trečiame kėlinyje (46:36) jam buvo skirtos dvi baudos minutės. Mažumoje likę svečiai jau po 34 sek. praleido ketvirtą įvartį ir rezultatas tapo 0:3.

Visgi „Devils“ vos nepavyko išsigelbėti, nes 56:35 ir 59:09 min. pasižymėjo Michaelas Ryderis, o 58:09 min. – Marekas Židlicky. Tris taškus „Blues“ garantavo Davidas Backesas, įmušęs 57:28 min.

Septintą pergalę iš eilės iškovojusių nugalėtojų gretose dar po įvartį pridėjo Vladimiras Tarasenka (19:55), Jadenas Schwartzas (31:05) ir Alexanderis Steenas (47:10), o Joris Lehtera atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Blues“ vartininkas Jake Allenas atrėmė 24 , „Devils“ vartininkas Cory Schneideris – 22, o pastarąjį pakeitęs Keithas Kinkaidas – 3 varžovų metimus.