Be Lietuvos dviratininko komandą sudarė amerikiečiai Andrew Talansky'is ir Tyleris Farraras, olandai Sebastianas Langeveldas bei Dylanas van Baarle'as ir Jackas Baueris iš Naujosios Zelandijos.

„Garmin-Sharp“ dviratininkai 57,12 km distancijos finiše 1 minutę 44,80 sekundės pralaimėjo auksą iškovojusiai „BMC Racing Team“.

Sidabro apdovanojimus pelnė „Orica-GreenEdge“ dviratininkai, o bronza tenkinosi „Omega Pharma-QuickStep Cycling“ atstovai.

1. „BMC Racing Team“ 1 val. 03 min. 29,85 sek.
2. „Orica-GreenEdge“ atsiliko 31,84 sek.

Komandines moterų atskiro starto lenktynes vėl laimėjo „Specialized-lululemon“

Komandinėmis moterų atskiro starto lenktynėmis sekmadienį Ispanijoje prasidėjo planetos dviračių plento pirmenybės.

Aukso medalius trečią kartą iš eilės iškovojo „Specialized-lululemon“ ekipa, 36,15 km distanciją įveikusi grečiausiai – per 43 minutes 33,35 sekundės.

1 minutę 17,56 sekundės nugalėtojoms pralaimėjo bei sidabrą iškovojo „Orica-AIS“ komanda.

Bronza tenkinosi „Astana BePink“ ekipos dviratininkės, kurias nuo čempionų skyrė 2 minutės 19,64 sekundės.

1. „Specialized-lululemon“ 43 min. 33,35 sek.
2. „Orica-AIS“ atsiliko 1 min. 17,56 sek.