Lietuvos dviratininkas finiše vos akimirką pralaimėjo etapo nugalėtojui olandui Theo Bosui, aplenkusiam prizininkais tapusius Darylą Impey'ų iš Pietų Afrikos Respublikos bei slovėną Jurę Kočjaną.

Su pagrindine dviratininkų grupe ketvirtajame etape finišavęs „Orica GreenEDGE“ ekipos narys Aidis Kruopis buvo 28-as.

Etapo rezultatai:

1. Theo Bos (Olandija) 3 val. 42 min. 50 sek.
...
111.Bruno Langlois (Kanada) atsiliko 4 min. 03 sek.

Po prologo bei keturių etapų bendroje įskaitoje R. Navardauskas nukrito į ketvirtą vietą, o A. Kruopis pakilo į 49-ą poziciją.

Pirmasis Lietuvos dviratininkas prologo nugalėtojui bei lenktynių lyderiui olandui Tomui Dumoulinui pralaimi 13 sekundžių, o antrasis – 5 minutes bei 1 sekundę.

Bendroji įskaita:

1. Tom Dumoulin (Olandija) 13:21:35
2. Ruben Zepuntke (Vokietija) atsilieka 8 sek.
111.Thomas Peterson (JAV) 37:21

Šeštajame daugiadienių dviratininkių lenktynių Prancūzijoje etape D. Tušlaitė buvo keturiolikta

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių „Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche“ šeštajame etape keturioliktą vietą užėmė „Forno d'Asolo-Astute“ komandos narė Daiva Tušlaitė.

Lietuvos dviratininkė 142,7 km distancijos finiše vos 2 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai italei Giorgiai Bronzini, aplenkusiai baltarusę Alioną Amaliusik bei tautietę Rossellą Ratto.

Edita Janeliūnaitė šeštajame etape finišavo 75-a, o Žavinta Titenytė buvo tarp keturių distancijos nebaigusių dviratininkių.

1. Giorgia Bronzini (Italija) 4 val. 10 min. 25 sek.
2. Aliona Amaliusik (Baltarusija) atsiliko 2 sek.
94.Olga Dobrynina (Rusija) 33:57

Bendroje įskaitoje D. Tušlaitė iš 40-os vietos pakilo į 34-ą, o nuo lyderės Lindos Villumsen iš Naujosios Zelandijos ją tebeskiria 23 minutės bei 44 sekundės.

E. Janeliūnaitė po šeštojo etapo iš 67-os pozicijos nukrito į 71-ą ir lyderėms pralaimi daugiau nei valandą.