„Orica GreenEDGE“ ekipos narys Aidis Kruopis užėmė ketvirtą vietą, o nuo trečioje pozicijoje likusio australo Leigho Howardo lietuvį skyrė 11 sekundžių.

Etapo rezultatai:

1. Sep Vanmarcke (Belgija) 3 val. 12 min. 11 sek.
2. Ramūnas Navardauskas (Lietuva)
3. Leigh Howard (Australija) tas pats laikas
4. Aidis Kruopis (Lietuva) atsiliko 11 sek.
5. Steele Von Hoff (Australija) 11
...
113.Janvier Hadi (Ruanda) 14:56

Po prologo bei trijų etapų bendroje įskaitoje R. Navardauskas pakilo į trečią vietą, o A. Kruopis – į 50-ą poziciją. Pirmasis Lietuvos dviratininkas prologo nugalėtojui bei lenktynių lyderiui olandui Tomui Dumoulinui pralaimi 13 sekundžių, o antrasis – 5 minutes bei 1 sekundę.

Bendroji įskaita:

1. Tom Dumoulin (Olandija) 9:38:45
2. Ruben Zepuntke (Vokietija) atsilieka 8 sek.
113.Thomas Peterson (JAV) 37:21

Daiva Tušlaitė penktą daugiadienių dviratininkių lenktynių Prancūzijoje etapą baigė 29-a

Daugiadienių dviratininkių lenktynių „Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche“ penktajame etape Prancūzijoje sėkmingiausiai iš keturių lietuvių pasirodė „Forno d'Asolo-Astute“ komandos narė Daiva Tušlaitė, kuri užėmė 29-ą vietą.

Lietuvos dviratininkė 124,1 km distancijos finiše 12 minučių ir 23 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai baltarusei Alionai Amaliusik, akimirka aplenkusiai italę Rossellą Ratto bei prancūzę Amelie Rivat.

Edita Janeliūnaitė penktajame etape finišavo 76-a, Žavinta Titenytė - 86-a, o Milda Jankauskaitė nebaigė distancijos ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

1. Aliona Amaliusik (Baltarusija) 3 val. 41 min. 24 sek.
2. Rossella Ratto (Italija)
3. Amelie Rivat (Prancūzija)
4. Linda Villumsen (Naujoji Zelandija)
5. Tayler Wiles (JAV) tas pats laikas
...
29.Daiva Tušlaitė (Lietuva) atsiliko 12 min. 23 sek.
...
70.Edita Janeliūnaitė (Lietuva) 25:13
...
86.Žavinta Titenytė (Lietuva) 29:06
...
102.Elleke Claessen (Olandija) 36:46

Bendroje įskaitoje D. Tušlaitė iš 43-čios vietos pakilo į 40-ą, o nuo lyderės L. Villumsen iš Naujosios Zelandijos ją skiria 23 minutės bei 44 sekundės. E. Janeliūnaitė po penktojo etapo pakilo į 67-ą vietą, o Ž.Titenytė užbaigia šimtuką ir yra trečia nuo galo.