Kartu su pagrindine grupe antrame etape finišavęs „Orica GreenEDGE“ ekipos narys Aidis Kruopis užėmė 47-ą vietą.

Etapo rezultatai:

1. Jonas Ahlstrand (Švedija) - 3 val. 02 min. 14 sek.
...
113. Thomas Peterson (JAV) - atsiliko 04 min. 32 sek.

Po prologo bei dviejų etapų bendroje įskaitoje R. Navardauskas tužima devynioliktą vietą, o A. Kruopis pakilo į 67-ą poziciją.

Pirmas Lietuvos dviratininkas prologo nugalėtojui ir lenktynių lyderiui olandui Tomui Dumoulinui pralaimi 32 sekundes, o antras - 5 minutes ir 1 sekundę.

Bendra įskaita:

1. Tom Dumoulin (Olandija) - 6 val. 26 min. 23 sek.
2. Ruben Zepuntke (Vokietija) - atsilieka 9 sek.

D. Tušlaitė lenktynių Prancūzijoje ketvirtajame etape - 47-a

Daugiadienėse dviratininkių lenktynėse „Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche“ Prancūzijoje ketvirtame etape sėkmingiausiai iš keturių lietuvių pasirodė „Forno d'Asolo-Astute“ komandos narė Daiva Tušlaitė, kuri užėmė 47-ą vietą.

Lietuvos dviratininkė 111,6 km distancijos finiše 10 minučių ir 40 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojai italei Giorgiai Bronzini, aplenkusiai australę Tiffany Cromwell bei tautietę Eleną Cecchini.

Milda Jankauskaitė ketvirtajame etape buvo 76-a, Edita Janeliūnaitė - 77-a, o Žavinta Titenytė liko paskutinė - 110-a.

1. Giorgia Bronzini (Italija) - 3 val. 28 min. 02 sek.
2. Tiffany Cromwell (Australija)
3. Elena Cecchini (Italija)
4. Lizzie Williams (Australija)
5. Rossella Ratto (Italija)
5. Sheyla Gutierrez Ruiz (Ispanija) - tas pats laikas
...
47. Daiva Tušlaitė (Lietuva) - atsiliko 10 min. 40 sek.
...
76. Milda Jankauskaitė (Lietuva) - 20:31
...
77. Edita Janeliūnaitė (Lietuva) - 20:31
...
110. Žavinta Titenytė (Lietuva) - 22:23

Bendroje įskaitoje D. Tušlaitė iš tryliktos vietos nukirto į 43-ią, o nuo lyderės Lindos Villumsen iš Naujosios Zelandijos ją skiria 11 minučių ir 21 sekundė.

Likusios Lietuvos dviratininkės tenkinasi kukliomis pozicijomis: M. Jankauskaitė yra 80-a, E. Janeliūnaitė - 90-a, o Ž. Titenytė - 108-a.

1. Linda Villumsen (Naujoji Zelandija) - 8 val. 25 min. 48 sek.
2. Tayler Wiles (JAV) - atsilieka 12 sek.