Ypač sėkmingai startavo Brigita Virbalytė, kuri 10 km nuotolį nužingsniavo per 43 minutes 36 sekundes ir ne tik iškovojo pirmą vietą, bet ir 17 sekundžių pagerino nuo 2006 metų Kristinai Saltanovič priklausiusį Lietuvos rekordą.

47 sekundes pralaimėjusi lietuvei antra finišavo lenkė Agnieszka Dygacz, o trečią vietą užėmė kitą Lietuvos sportininkė Neringa Aidietytė, nuo nugalėtojos atsilikusi 1 minute ir 38 sekundėmis.

Lietuvos ėjikai taip pat buvo pajėgiausi jaunučių grupėje: Austėja Kavaliauskaitė pirma baigė 3 km (15:12), o Daumantas Liutinskis – 5 km (22:27) nuotolį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)