Lietuvos dviratininkė (20:05) finiše 37 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai belgei Ann-Sofie Duyck (19:28).

Sekmadienį taip pat vykusiose ir 76,7 km trečiojo etapo lenktynėse K.Sosna buvo 29-a, nors finišavo kartu su pagrindine grupe ir nugalėtoja tapusia itale Barbara Guarischi (1 val. 59 min. 37 sek.).

Po trijų etapų Lietuvos dviratininkė bendroje įskaitoje užima šeštą vietą, o nuo lyderės belgės Ann-Sofie Duyck ją skiria 37 sekundės.

Bendra įskaita:

1. Ann-Sofie Duyck (Belgija) 5 val. 26 min. 19 sek.
2. Lizzie Williams (Australija) atsilieka 24 sek.

G. Bagdonas lenktynėse Vokietijoje finišavo 44-as

Vokietijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Vattenfall Cyclassics“ 44-a vietą užėmė „Ag2r La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas.

245,9 km distancijoje Lietuvos dviratininkas 5 sekundės pralaimėjo lenktynių nugalėtojui norvegui Alexanderiui Kristoffui, aplenkusiam prizininkais tapusius italą Giacomo Nizzolo bei australą Simoną Gerransą.

1. Alexander Kristoff (Norvegija) 5 val. 55 min. 25 sek.