22-ejų metų atletė iš Lietuvos pirmu mėginimu įveikė tiek 1,80, tiek 1,85 metro aukštyje iškeltas karteles. 1,90 metro aukštis iš pirmo bandymo nepakluso, tačiau to padaryti nepavyko nė vienai sportininkei.

Antru mėginimu 1,90 metro aukštyje esanti kartelė buvo įveikta ir A. Palšytė tapo pirma atlete įveikusia šį aukštį. Vėliau prie lietuvės prisijungė dar 4 šuolininkės. 1,94 m aukštis pirmu bandymu taip pat nepakluso nei vienai sportininkei. Antru mėginimu tik rusė Marija Kučina įveikė šį aukštį. Lemiamas trečias bandymas buvo sėkmingas ir lietuvei, o likusios sportininkės buvo priverstos pasitraukti iš kovos.

Abiejų sportininkių bandymai peršokti 1,98 metro aukštyje esančią kartelę nebuvo sėkmingi, tad galutinėje rikiuotėje pirma buvo M. Kučina (1,94 m), antra - A. Palšytė (1,94 m), o trečią vietą pasidalino ispanė Ruth Beitia ir kroatė Ana Šimič (1,90 m).

Šių metų liepos mėnesį Lietuvoje A. Palšytė peršoko 1,98 m aukštyje iškeltą kartelę, taip pasiekdama geriausią savo rezultatą karjeroje bei pagerindama Lietuvos rekordą.

Šuoliai į aukštį, moterys:

1. Marija Kučina (Rusija) 1,94 m
2. Airinė Palšytė (Lietuva) 1,94
3-4. Ruth Beitia (Ispanija) 1,90
3-4. Ana Šimič (Kroatija) 1,90
5. Alesia Trost (Italija) 1,90
6-7. Tonje Angelsen (Norvegija) 1,85
6-7. Justyna Kasprzycka (Lenkija) 1,85
8. Emma Green (Švedija) 1,85
9. Marie-Laurence Jungfleisch (Vokietija) 1,85
10. Oksana Okuneva (Ukraina) 1,80

Nacionalinį 200 m bėgimą Stokholmo turnyre laimėjo Agnė Šerkšnienė (23,58 sek.), aplenkusi keturias Švedijos bėgikes.

Kitų įskaitinių „Deimantinės lygos“ rungčių prizininkai:

Disko metimas, moterys:

1. Sandra Perkovič (Kroatija) 66,74 m
2. Dani Samuels (Australija) 65,70
3. Gia Lewis-Smallwood (JAV) 65,21

Šuolis į tolį, moterys:

1. Tianna Bartoletta (JAV) 6,98 m
2. Eloyse Lesueur (Prancūzija) 6,94
3. Ivana Španovič (Serbija) 6,61

Rutulio stūmimas, vyrai:

1. Reese Hoffa (JAV) 21,06 m
2. Tomas Walshas (Naujoji Zelandija) 20,79
3. Davidas Storlis (Vokietija) 20,77

400 m barjerinis bėgimas, vyrai:

1. Michaelas Tinsley (JAV) 49.60 sek.
2. Javieras Culsonas (Puerto Rikas) 49.84
3. Jehue Gordonas (Trinidadas ir Tobagas) 50.13

Šuolis į tolį, vyrai:

1. Godfrey Khotso Mokoena (Pietų Afrikos Respublika) 8,09 m
2. Ignisiousas Gaisahas (Nyderlandai) 8,04
3. Michelis Torneusas (Švedija) 8,03

5000 m bėgimas, vyrai:

1. Muktaras Edrisas (Etiopija) 12:54.83 min. – geriausias sezono rezultatas pasaulyje
2. Thomasas Pkemei Longosiwa (Kenija) 12:56.16
3. Calebas Mwangangi Ndiku (Kenija) 12:59.17

200 m bėgimas, moterys:

1. Allyson Felix (JAV) 22.85 sek.
2. Tori Bowie (JAV) 22.91
3. Joanna Atkins (JAV) 23.19

Ieties metimas, vyrai:

1. Antti Ruuskanenas (Suomija) 87,24 m
2. Thomasas Rohleris (Vokietija) 85,12
3. Tero Pitkamaki (Suomija) 84,73

100 m bėgimas, vyrai:

1. Nesta Carteris (Jamaika) 9.96 sek.
2. Kestonas Bledmanas (Trinidadas ir Tobagas) 10.09
3. Chijindu Ujahas (Didžioji Britanija) 10.10

100 m barjerinis bėgimas, moterys:

1. Queen Harrison (JAV) 12.66 sek.
2. Nia Ali (JAV) 12.96
3. Dawn Harper-Nelson (JAV) 12.99

3000 m kliūtinis bėgimas, moterys:

1. Hiwot Ayalew (Etiopija) 9:17.04 min.
2. Habiba Ghribi (Tunisas) 9:18.39
3. Emma Coburn (JAV) 9:20.31

800 m bėgimas, vyrai:

1. Adamas Kszczotas (Lenkija) 1:45.25 min.
2. Ayanlehas Souleimanas (Džibutis) 1:45.49
3. Marcinas Lewandowskis (Lenkija) 1:45.76

400 m bėgimas, moterys:

1. Novlene Williams-Mills (Jamaika) 50.09 sek.
2. Sanya Richards-Ross (JAV) 50.27
3. Francena McCorory (JAV) 50.65

1500 m bėgimas, moterys:

1. Jennifer Simpson (JAV) 4:00.38 min.
2. Genzebe Dibaba (Etiopija) 4:01.00
3. Sifan Hassan (Nyderlandai) 4:01.62