Sidabro medalį pelnė vokietė Julia Willers (31,78), o bronzos apdovanojimu tenkinosi vengrė Anna Sztankovics (31,84).

Moterų 50 m plaukimo krūtine finalo rezultatai:

1. Rūta Meilutytė (Lietuva) - 30,14 sek.
Rūta Meilutytė

Netrukus R. Meilutytė dar dalyvavo 100 m plaukimo laisvu stiliumi pusfinalyje. Kaunietė nuotolį įveikė per 55,46 sek., savo antrame plaukime užėmė trečią vietą ir pateko į finalą. Bendroje įskaitoje mūsiškės rezultatas buvo ketvirtas. Greičiau už R. Meilutytę plaukė tik Ami Matsuo iš Australijos (54,98 sek.), liuksemburgietė Julie Meynen (55,33) ir kinė Yuhan Qiu (54,78).

P. Strazdas 200 m kompleksinio plaukimo varžybų vicečempionas

200 m kompleksinio plaukimo varžybų finale pirmadienį puikiai startavo ir Povilas Strazdas. Jis distanciją įveikė per 2 min. 02,32 sek. ir iškovojo sidabro medalį. Greitesnis už lietuvį buvo tik vengras Benjaminas Gratzas (2:01,08). Bronza pasipuošė kitas Vengrijos atstovas Norbertas Szabo (2:02,47).