17-metė lietuvė varžėsi ketvirtame plaukime ir nuotolį įveikė per 1:11.05 min. ir bendroje įskaitoje užėmė pirmą vietą. Iš viso kvalifikaciniuose plaukimuose laikus užfiksavo 27 sportininkės, o į pusfinalius pateko 20 greičiausių. Pusfinaliai vyks šeštadienį vakare.

27.Llawen Rossell-SmithEllesmere Co1:17.65

Akivaizdu, kad R. Meilutytė šiame plaukime nepersistengė, nes iki jai pačiai priklausančio pasaulio rekordo (1:04.35 min.) trūko tikrai nemažai.

Paskutinėje rungtyje geriausia šalies plaukikė kartu su Eva Gliožeryte dalyvavo komandinėje merginų estafetėje 4x100 m laisvu stiliumi. Pagrindinė Plimuto komanda su lietuvėmis buvo pirma. Bendras jos laikas – 3:51.83 min. R. Meilutytė nuotolį įveikė per 58.19 sek., o E. Gliožerytė – 58.77 sek. Į finalą pateko 10 greičiausių iš 39 startavusių komandų.

10.Hatfield A3:57.95

R. Meilutytė penktadienį iškovojo du aukso medalius. Ji triumfavo asmeninėje 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje ir su pirmąja Plimuto komanda laimėjo 4x200 m laisvu stiliumi finalą.

Tuo tarpu Eva Gliožerytė užėmė 13-as vietas 100 m laisvu stiliumi ir 100 m nugara rungtyse. Be to, 17-metė plaukikė iš Lietuvos kartu su antrąja Plimuto komanda 4x200 m laisvu stiliumi rungtyje liko 24-a.

Varžybos Šefilde R. Meilutytei yra vienas iš paskutinių pasiruošimo etapų prieš Nandzingo jaunimo olimpines žaidynes Kinijoje ir Europos čempionatą Berlyne.