Lietuvos įgula nuotolį įveikė per 3 minutes ir 11.967 sekundžių ir užėmė šeštą vietą. Aukso medaliais pasidabino Slovakijos baidarininkai, sidabras atiteko Australijos, o bronza – Serbijos duetui.

R. Nekrošiaus ir A. Olijniko laikas atrankoje buvo 3:16.294 min., o pusfinalyje – 03:19.867 min.

9.Ilja Medvedevas ir Antonas RjakovasRusija03:13.066

Vienviečių baidarių 200 m rungties trečiame pusfinalio plaukime startavęs Ignas Navakauskas finišavo antras, nuotolį įveikęs per 34.232 sek. Lietuvis pateko į sekmadienį vyksiantį finalą. Sportininko laikas atrankoje buvo 35.536 sek.

9.Maiziras RiyondraIndonezija38.052

Kiek vėliau į trasą išplaukė ir Jevgenijus Šuklinas. Kanojininkas dalyvavo vienviečių valčių 200 m rungties pusfinalyje. Antrame plaukime lietuvis finišavo pirmas ir pateko į finalą, kuris vyks sekmadienį. Jo laikas – 38.320 sek. Atrankoje Lietuvos atstovas užfiksavo 40.110 sek. laiką.

9.Houcine KhaledasTunisas42.681

Paskutiniai iš lietuvių startavo Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas. Lietuvos dvivietės baidarės įgula plaukė 200 metrų rungties trečiame pusfinalyje. Mūsų šalies duetas nuotolį įveikė per 31.102 sek., finišavo antras ir pateko į finalą. Jis vyks sekmadienį. Atrankoje lietuvių laikas buvo 32.192 sek.

9.Javieras Lopezas Quintero ir Osbaldo Fuentesas JuarezasMeksika35.107

Iki tol vykusiose rungtyse vienviečių baidarių 500 m rungtyje Tadas Čižas bei dviviečių kanojų 1000 m rungtyje J. Šuklinas ir Tomas Gadeikis į finalus nepateko. Penktadienį T. Čižas sėkmingai plaukė atrankoje, bet pusfinalio plaukime liko septintas, o kanojininkai neįveikė kvalifikacinio etapo.

Tuo tarpu vienintelė pirmenybėse dalyvauti lietuvė Rūta Dagytė moterų kanojų 200 m rungties atrankoje pasirodė nesėkmingai. Lietuvos atstovė trečiame plaukime nuotolį įveikė per 53.848 sek., finišavo šešta ir būtų plaukusi pusfinalyje, bet buvo diskvalifikuota.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)