17-metė lietuvė nuotolį įveikė per 55,17 sek. ir finišavo pirma. Iki Lietuvos rekordo (54,94), kuris priklauso jai pačiai, R. Meilutytei pritrūko 0,23 sek.

Geriausia šalies plaukikė šios rungties atrankoje užfiksavo trečią laiką (56,91 sek.), o pusfinalyje buvo pirma (56,41 sek.).

10.Linda ShawCo Leeds57.91726

Tuo tarpu Eva Gliožerytė šios rungties pusfinalyje liko 13-a (58,17 sek.) ir į finalą nepateko. Atrankoje lietuvės laikas buvo septynioliktas (58,81 sek.).

Paskutinėje vakaro rungtyje R. Meilutytė iškovojo antrą aukso medalį. Ji kartu su Plimuto pirmąja komanda triumfavo 200 m rungties laisvuoju stiliumi merginų komandinėje estafetėje.

10.Hatfield A8:42.78

17-metė E. Gliožerytė trečiadienį 100 metrų plaukimo nugara (17-18 metų grupė) pusfinalyje liko 13-a ir į finalą nepateko. 17-metė Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 1:04,79 min. ir nuo 10-os vietos, kuri garantavo vietą finale, atsiliko vos 0,26 sek.

Tuo tarpu penktadienio rytinėse varžybose ji su „Plymouth Leander“ B komanda plaukė 4x200 metrų laisvu stiliumi rungtyje ir užėmė 24 vietą. Plimuto antra komanda nuotolį įveikė per 8 min. 45,88 sek. Lietuvė savo atkarpą įveikė per 2 min. 10,00 sek. ir buvo greičiausiai savo ekipoje.

Varžybos Šefilde R. Meilutytei yra vienas iš paskutinių pasiruošimo etapų prieš Nandzingo jaunimo olimpines žaidynes Kinijoje ir Europos čempionatą Berlyne.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)