Plimuto Koledžui atstovaujančioms lietuvėms sekėsi skirtingai. Abi 17-metės merginos startavo antrame pusfinalio plaukime. R. Meilutytė nuotolį įveikė per 56,41 sek. ir finišavo pirma, o E. Gliožerytės laikas buvo septintas (58,17 sek.).

Bendroje įskaitoje Europos, pasaulio ir olimpinė čempionė taip pat užėmė pirmą vietą, o jos kolegė liko trylikta. Finale, kuris vyks penktadienį, dalyvaus 10 greičiausių plaukikių.

19.Jessica ChristieSouth Aberde59.76661

Atrankoje R. Meilutytės laikas buvo trečias – 56,91 sek., o E. Gliožerytės – septynioliktas (58,81 sek.).

Trečiadienį E. Gliožerytė 100 metrų plaukimo nugara (17-18 metų grupė) pusfinalyje liko 13-a ir į finalą nepateko. 17-metė Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 1:04,79 min. ir nuo 10-os vietos, kuri garantavo vietą finale, atsiliko vos 0,26 sek.

Varžybos Šefilde R. Meilutytei yra vienas iš paskutinių pasiruošimo etapų prieš Nandzingo jaunimo olimpines žaidynes Kinijoje ir Europos čempionatą Berlyne.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)