Čempionės titulą iškovojo Olga Izmailova iš Azerbaidžano, kuri paskutinius 200 metrų įveikė per 11,749 sekundės. Sidabras atiteko lietuvei Gabrielei Jankutei, o bronza – ukrainietei Alionai Cos.

Pagrindiniame finale šešta liko Miglė Marozaitė, o važiavimą dėl 7-12 vietų laimėjusi Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė bendroje įskaitoje buvo septinta.

Jau antrą pergalę Panevėžyje iškovojo talentingas Lietuvos dviratininkas Vasilijus Lendelis. Penktadienį laimėjęs vyrų sprintą, šeštadienį jis triumfavo keirino rungtyje. Antras liko Sergejus Omelčenka iš Azerbaidžano, o trečias – ukrainietis Andrejus Sačas. Pasaulio jaunių čempionas Svajūnas Jonauskas šioje rungtyje liko ketvirtas, o Paulius Gustys – penktas.

Jaunių merginų eliminacijos lenktynėse startavo keturios sportininkės iš Lietuvos. Pergalę iškovojo Europos jaunių čempionė Edita Mazurevičiūtė, sidabru pasidabino Eglė Eidėjūtė, o bronza – Karolina Graželiūnaitė.

Šeštadienį prasidėjo ir vyro bei moterų omniumo (daugiakovės) varžybos. Po trijų rungčių tarp moterų pirmauja Aušrinė Trebaitė (118 tšk.), bet nuo jos nežymiai atsilieka lenkė Katarzyna Pawlowska (116). Daiva Tušlaitė (88) yra 5-a, Vaida Pikauskaitė (66) – 9-a, Eglė Zablockytė(44) – 15-a, Rasa Pocytė (36) – 16-a, o Reda Kaulinskaitė (22) – 18-a.

Vyrų varžybose lietuviai tarp lyderių nepatenka – Ričardas Turskis (44) rikiuojasi 14-as, Ramūnas Valeika (36) – 16-as, Aidas Michinas (22) – 17-as, o Arnas Pelaitis (20) – 18-as. Pirmauja danas Casperas Michaelis von Folsachas (108).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)