222 km etapo nugalėtoju tapo antrąją pergalę šio sezono etapuose iškovojęs norvegas Alexanderis Kristoffas, finišo tiesiojoje aplenkęs prizininkais tapusius australą Heinrichą Hausslerį bei slovaką Peterį Saganą:

1. Alexander Kristoff (Norvegija) 4 val. 56 min. 43 sek.
...
171.Cheng Ji (Kinija) atsiliko 12 min. 20 sek.

Bendroje įskaitoje po penkioliktojo etapo R.Navardauskas liko 150-as ir lenktynių lyderiui italui Vincenzo Nibaliui, kuris sekmadienį finišavo 31-as, pralaimi 3 valandas 16 minučių bei 9 sekundes.

Likus šešiems etapams iki lenktynių finišo V.Nibalis antrąją vietą užimantį ispaną Alejandro Valverdę lenkia 4 minutėmis ir 37 sekundėmis:

1. Vincenzo Nibali (Italija) 66 val. 49 min. 37 sek.
2. Alejandro Valverde (Ispanija) atsilieka 4 min. 37 sek.
171.Cheng Ji (Kinija)

Dviratininkų lenktynių Rumunijoje trečiojo etapo pirmoje dalyje G. Kaupas su komanda buvo tryliktas

Rumunijoje vykstančių keturių dienų „Sibiu Cycling Tour“ dviratininkų lenktynių trečiojo etapo pirmoje dalyje – 17 km atskiro starto komandinėse lenktynėse – „Team Differdange-Losch“ komanda, kuriai atstovauja Gediminas Kaupas, užėmė tryliktąją vietą.

Lietuvio ekipa finiše pusantros minutės pralaimėjo greičiausiai važiavusiai Pulkovicių „CCC Polsat“ (Lenkija) komandai:

1. Pulkovicių „CCC Polsat“ (Lenkija) 19 min. 40 sek.
2. „Adria Mobil“ (Slovėnija) atsiliko 20 sek.
22.Rumunija B 3:31

Bendroje lenktynių įskaitoje Gediminas Kaupas pirmaujančiam lenktynėse kroatui Radoslavui Roginai, kuris sekmadienį su komanda buvo antras, pralaimi beveik 56 minutes:

1. Radoslav Rogina (Kroatija) 8 val. 66 min. 28 sek.
2. Davide Rebellin (Italija) atsilieka 1 min. 01 sek.
3. Primo Roglič (Slovėnija) 1:07
4. Bronislav Samoilov (Baltarusija) 2:09
5. Gianfranco Zilioli (Italija) 2:17