Sveikindamas ir linkėdamas sėkmės naujam vadovui, ministras D. A. Barakauskas pažymėjo, kad naujas departamento vadovas atrinktas iš didelio asmenų rato ir sakė tikįs, kad pateisins jam keliamus lūkesčius.

Naujasis departamento vadovas padėkojo už pasitikėjimą, kurį parodė Vyriausybė. „Tikiuosi pelnyti ir jūsų pasitikėjimą, supratimą. Kadangi kolektyvas nedidelis, sieksiu susipažinti su kiekvienu iš jūsų. Tikiuosi nuoširdaus, gero bendradarbiavimo, efektyvaus darbo, tuomet, manau, mus visus lydės sėkmė“, – departamento darbuotojams sakė E. Urbanavičius.

Kalbėdamas apie pokyčius sporto srityje generalinis direktorius teigė pirmiausia sieksiąs įvesti daugiau dialogo ir bendradarbiavimo su sporto organizacijomis.

E. Urbanavičius turi kūno kultūros mokytojo ir rankinio trenerio diplomą, šiuo metu studijuoja magistrantūroje Europos Sąjungos politiką Mykolo Romerio universitete. Iki dabartinės pozicijos 43-jų metų E. Urbanavičius dirbo Ryšių reguliavimo tarnybos Inspektavimo skyriaus vedėju, ketverius metus vadovavo Lietuvos rankinio federacijai.