Lietuvos bėgikė aplenkė Munpopo Kabangę (51,67 sek.) iš Zambijos ir brazilę Barbarą Farias de Oliveirą (53,63 sek.).

Vyrų 100 m bėgimo atrankoje Ugnius Savickas savo bėgime buvo pirmas (10,81 sek.), Mantas Rainys - antras (10,86 sek.), o Laurynas Gendvilas - ketvirtas (10,92 sek.). U. Savickas pateko į B finalą, tačiau jame nestartavo, o M. Rainys C finale finišavo septintas (10,88 sek.).

Vyrų 4 po 100 m estafetės bėgime Lietuvos komanda (L. Gendvilas, Kostas Skrabulis, U. Savickas ir Lukas Gaudutis) finišavo ketvirta - 40,17 sek. Iki šio savaitgalio estafečių reitinge, pagal kurį bus atrinkta 16 Europos čempionato dalyvių, Lietuvos vyrų 4 po 100 m komanda buvo penkiolikta. Deja, po varžybų Šveicarijoje aukščiau pakilti nepavyks - reikėjo bėgti greičiau kaip per 40 sek.

Varžybų pabaigoje Lietuvos sprinteriai dar bėgo 200 metrų. Aukščiausią, keturioliktą, vietą užėmė K. Skrabulis, laimėjęs ketvirtą bėgimą - 21,73 sekundės. M. Rainio, taip pat laimėjusio savo bėgimą, rezultatas - 21,94 sek., U. Savicko - 22,13 sekundės.

Rutulio stūmikas R. Martišauskas turnyre Didžiojoje Britanijoje pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

Didžiosios Britanijos lengvosios atletikos klubų aukščiausiosios lygos turnyre Rimantas Martišauskas nugalėjo vyrų rutulio stūmime, pasiekęs geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 18,79 m.

Lietuvis aplenkė prizininkais tapusius Scottą Riderį (18,23 m) ir Zane'ą Duqueminą (18,13 min.).

Mančesterio klubui atstovavęs R. Martišauskas disko metime tarp aštuonių dalyvių buvo septintas (43,37 m). Nugalėjo Brettas Morse'as (61,29 m), antrą vietą užėmė Z. Duqueminas (61,15 m), o trečias liko Markas Plowmanas (54,95 m).

Antrų ekipų varžybose Gintas Degutis rutulį nustūmė 15,05 m ir buvo antras, pralaimėjęs tik B. Morse'ui (15,16 m).

Šuolininkas į aukštį R. Stanys Italijoje buvo septintas

Italijoje 28-ą kartą vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Meeting Citta di Padova“, turinčiose „EA Classic Permit Meeting“ statusą, Raivydas Stanys vyrų šuoliuose į aukštį užėmė septintą vietą - 2,19 m (2,10; 2,15; X 0-2,19; X 0-2,23; XXX).

Lietuviui aplenkti pavyko vienintelį Tiaaną Steenkampą (2,10 m) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Nugalėjo rusas Dmitrijus Semionovas (2,26 m), antras buvo kitas Rusijos šuolininkas Vadimas Vrublevskis (2,23 m), trečias liko meksikietis Edgaras Rivera (2,23 m).

Lietuvos lengvaatlečių startai varžybose Belgijoje

23-čią kartą Belgijoje vykusiose tarptautinėse Leono Buyle atminimo (23th Memorial Leon Buyle) lengvosios atletikos varžybose Inga Michejenko viename iš šešių moterų 800 m bėgimų tarp dvylikos dalyvių užėmė ketvirtą vietą - 2 minutės 09,89 sekundės.

Nugalėjo airė Brona Furlong (2:08,86), aplenkusi olandę Bo Ummels (2:09,45) bei turnyro šeimininkę Elisę Vanderelst (2:09,75)

Kita Lietuvos atstovė - Kotryna Kozlovskaja - moterų trišuolyje (12 dalyvių) buvo penkta (11,87 m). Pirma vieta atiteko kinei Yanmei Li (13,76 m), antra buvo belgė Sietske Lenchant (12,90 m), o trečia pozicija tenkinosi Matsie Dikotla (12,70 m) iš Pietų Afrikos Respublikos.

L. Jasiūnaitė ieties metimo turnyre Latvijoje užėmė trečią vietą

Latvijoje vykusiose tarptautinėse „Ventspils škepi 2014“ ieties metimo varžybose Liveta Jasiūnaitė suaugusių-jaunimo grupėje užėmė trečią vietą (50,37 m). Dvylikos dalyvių rungtyje lietuvę aplenkė tik dvi turnyro šeimininkės - Sinta Ozolinia (55,10 m) bei Anetė Kocinia (51,16 m).

Vyrų varžybose (15 dalyvių) Motiejus Jančiauskas buvo šeštas (62,86).

Pirma vieta atiteko Rolandui Štrobinderiui (81,64 m), antras buvo Ansis Brūnas (75,70 m), o trečias liko kitas latvis Erikas Ragas (73,16 m).

Lukas Lučkauskas šiame turnyre nugalėjo tarp septynių jaunučių, 600 g ietį numetęs 47,85 m ir aplenkęs Kristianą Šefanovskį (45,50 m) bei Karlį Berzinį (42,94 m).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)