Nesėkmingai pradėję rungtynes lietuviai atsiliko 0:2, 2:4, tačiau iki pertraukos išlygino rezultatą 4:4. Antrame kėlinyje Lietuvos komanda pelnė dar keturis įvarčius iš eilės ir nutolo 8:4, o vėliau dar padidino persvarą iki 13:6.

Net 7 įvarčius nugalėtojams pelnė Mantas Panavas, 5 - Nerijus Montvydas, 1 - Marius Zibolis.

Taip pat ketvirtas pergales B grupėje iškovojo Brazilijos ir Turkijos rinktinės: brazilai 8:1 (4:0) sutriuškino Japoniją, o turkai 12:3 (7:3) nepasigailėjo Egipto ekipos.

Pirmą pergalę iškovojo ir viltis patekti į atkrintamas varžybas išsaugojo Belgijos komanda, 12:6 (5:2) įveikusi kanadiečius.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Ukraina - Iranas - 8:12 (3:1)

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Ukraina 4 0 0 4 22:42 0

Į atkrintamas pirmenybių varžybas pateks keturios geriausios abiejų grupių komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)