Antra finišavo 18-metė Sophie Taylor iš Lydso (1:08,97 min.), o trečia buvo 18-metė Katie Armitage, atstovaujanti Hatfieldo ekipai (1:10,22).

100 m krūtine finalas:

1. Rūta Meilutytė (17 metų; Plymouth) - 1:07,58 min. (867 taškai)
2. Sophie Taylor (18; Leeds) - 1:08,97 (815)
3. Katie Armitage (18; Hatfield) 1:10,22 (773)
4. Georgina Evans (18; Liverpool) 1:10,24 (772)
5. Rachael Wilson (26; Derwentside) - 1:10,92 (750)
6. Angharad Eburne (17; Rushmoor) - 1:12,93 (690)
7. Laura Kinley (18; Io Man) - 1:12,97 (689)
8. Rebecca Swales (18; Preston) - 1:14,13 (657)

Šios rungties atrankoje ketvirtadienį R. Melutytė neturėjo sau lygių, distanciją įveikė kiek lėčiau - per 1:07,64 min., bet daugiau nei trimis sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią Katie Armitage.

R. Meilutytė kiek anksčiau penktadienį 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi finale nuotolį įveikė per 25,59 sek., užėmė antrą vietą, pasipuošė sidabro medaliu ir savo mokyklai iškovojo 797 taškus.

Čempione tapo 27-erių metų Amy Smith iš Loughboro universiteto (25,30 sek.). Bronzos medalis atiteko 20-metei Sian Harkin iš „UniOfStirl“ komandos (25.69).

Mūsiškė ketvirtadienį šios rungties kvalifikacijoje užėmė penktą vietą bei komandai uždirbo 760 taškų. Jos laikas buvo blogesnis - lygiai 26 sekundės.

50 m laisvu stiliumi finalas:

1. Amy Smith (27 metai; Loughboro) - 25,30 sek. (825 taškai)
2. Rūta Meilutytė (17; Plymouth) - 25,59 (797)
3. Sian Harkin (20; UniOfStirl) - 25,69 (788)
4. Julie Meynen (17; Plymouth) - 25,75 (782)
5. Rebecca Guy (22; Manchester) - 25,78 (779)
6. Jessica Lloyd (19; Manchester) - 25,85 (773)
7. Ellen Thomas (20; Guildford) - 26,09 (752)
8. Victoria Cunningham (20; Loughboro) - 26,48 (719)

Europos, olimpinė ir pasaulio čempionė bei Europos R. Meilutytė Mančesteryje jau iškovojo du aukso medalius. Ji kartu su Plimuto „Leander“ ekipos draugėmis triumfavo 4x100 metrų kompleksinio plaukimo estafetės ir 4x100 metrų laisvu stiliumi finaluose.

Lietuvė užėmė penktas vietas 50 metrų peteliške ir 100 metrų laisvuoju stiliumi finaluose, o 200 metrų plaukimo laisvu stiliumi ji liko septinta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (63)