Lietuvos dviratininkas sekmadienį 179,4 km etapą baigė kartu su grupe, kuri nuo etapą laimėjusio italo Adriano Malorio atsiliko 5 sekundėmis.

Italas nuotolį numynė per 4 valandas 7 minutes 55 sekundes ir finiše 5 sekundėmis aplenkė etapo prizininkais tapusius prancūzus - Benjaminą Giraud bei Maxime'ą Danielį.

Etapo rezultatai:

1. Adriano Malori (Italija) - 4 val. 07 min. 55 sek.
2. Benjamin Giraud (Prancūzija) - atsiliko 5 sek.
102. Arnaud Courteille (Prancūzija) - 3:21

Trijų etapų lenktynėse I. Konovalovas lenktynių nugalėtoju tapusiam airiui Nicolasui Rochei, kuris sekmadienį etape finišavo 36-as, pralaimėjo 2 minutes ir 4 sekundes.

Bendra įskaita:

1. Nicolas Roche (Airija) - 13 val. 47 min. 07 sek.
2. Alejandro Valverde (Ispanija) - atsiliko 45 sek.

Ž. Savickas Prancūzijoje - 48-as

Prancūzijoje pasibaigusių keturių dienų 40-ų „Tour des Pays de Savoie“ dviratininkų lenktynių penktą etapą Žydrūnas Savickas baigė 43-ias.

Lietuvos dviratininkas pergalę etape iškovojusiam ir lenktynių nugalėtoju tapusiam belgui Louisui Vervaekei pralaimėjo beveik 17 minučių.

Louisas Vervaeke'as 123 km numynė per 3 valandas 43 minutes ir finiše 29 sekundėmis aplenkė iki šio etapo pirmavusį lenktynėse rusą Dmitrijų Ignatjevą, kuris bendroje įskaitoje taip pat liko antras.

1. Louis Vervaeke (Belgija) - 3 val. 43 min. 00 sek.
2. Dmitrij Ignatjev (Rusija) - atsiliko 29 sek.
64. Kevin Dutang (Prancūzija) - 33:05

Penkių etapų lenktynėse Ž. Savickas liko 48-as ir belgo L. Vervaeke's atsiliko 1 valanda 3 minutėmis bei 10 sekundžių.

1. Louis Vervaeke (Belgija) - 13 val. 37 min. 00 sek.
2. Dmitrij Ignatjev (Rusija) - atsiliko 5 sek.

E. Juodvalkis nebaigė lenktynių Belgijoje

Net 120 dviratininkų, tarp kurių buvo ir „Team3M“ ekipos narys Egidijus Juodvalkis, nebaigė klasikinių lenktynių „Fleche Ardennaise“ Belgijoje. 173 km lenktynes laimėjo šveicaras Stefanas Küngas, aplenkęs belgus Loicą Vliegeną ir Borisą Droną.