Vakaronės vedėja Lietuvos šou žvaigždė Laima Tamulytė-Stončė arba kitaip vadinama „Mama rock‘n Roll“ pradėjo apdovanojimų ceremoniją ir pristatė garbius svečius, Lietuvos respublikos seimo narius Valerijų Simuliką, Petrą Čimbirą, Valdą Skarbalių, legendinę trenerę Faustą Bimbienę, moterų lygos prezidentę Severiną Stonienę.

Moterų lygos direktorius Grigorijus Gutermanas ir lygos vyr. teisėjas Silvijus Kisinas atminimo gaireles su komandos nuotrauka įteikė penktos ir ketvirtos vietų atstovėms Šiaulių SM „ Dubysa-HC Urtvida“ ir Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ komandoms.

Po to atėjo prizininkių eilė. Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ ekipai įteikta taurė ir diplomas užėmus trečiąją vietą, žaidėjos apdovanotos bronzos medaliais, diplomais, gėlėmis, tai Benita Šliupaitė, Deimantė Bagdonaitė, Urtė Mockevičiūtė, Laura Žukovaitė, Monika Aulaitė, Daiva Būtėnaitė,Simona Jaškūnaitė, Diana Šatkauskaitė, Neringa Mikšytė, Roberta Zarembienė, Elzė Pakrosnytė, Ilona Mudrikienė, Evelina Žukaitė, Kamilė Bušaitė, Jurgita, Daugėlaitė, Aistė Norvilaitė, Reda Rokutė, vyr.trenerė Rita Urnikienė, trenerė Ernesta Žilienė, fizinio lavinimo treneris Mindaugas Pocius, komandos vadovas Kęstutis Povilaitis, generalinis rėmėjas , UAM „Krinona“ direktorius Marius Vasaitis.

Taurė už antrąją poziciją atiteko Vilniaus SM „Tauras-Vilniaus kolegija“ komandai, sidabro medaliai ir diplomai su gėlėmis ekipos žaidėjoms - Editai Kairytei, Gretai Kavaliauskaitei, Ievai Balčiūtei, Austei Kazlauskaitei, Eglei Burakauskaitei, Inesai Verbovik, Klaudijai Šidlauskytei, Gerdai Trušytei, Ramunei Silko, Gretai Noreikaitei, Indrei Bužinskaitei, Lizai Kravčenkovai, Agnei Rutkauskaitei, Dovilei Sanvaitytei, vyr.treneriui Andriejui Perovui, trenerei Alai Senvaitienei, treneriui asistentui Renatui Mizerui, Vilniaus kolegijos direktoriui Gintautui Bražiūnui, rėmėjams - UAB „CHELCEY EUROPE HOLDINGS“ direktoriui Sauliui Andriuškevičiui, UAB „Švyturys – Utenos alus“ generaliniui direktoriui Rolandui Viršilui.

Lietuvos čempionėms Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvui – nugalėtojų taurė ir diplomas, o tauriausieji aukso medaliai su diplomais ir rožių žiedais žaidėjoms - Gabijai Vidūnaiei, Neringai Palionytei, Gintarei Lydekaitei, Dovilei Ilčiukaitei, Amandai Jasiulevičiūtei, Audingai Kniubaitei, Ritai Oksaitei, Kristinai Kvedarienei, Simonai Kazlauskaitei, Elitai Marijai Barkanovaitei, Ligitai Kašelionytei, Ingridai Šacikauskaitei, Viltei Lubytei, Evitai Žilionytei, Neringai Gudaitytei, Laurai Kostantinavičiūtei, vyr. treneriui prof. Antanui Skarbaliui, trenerei Aurikai Celiešienei, kineziterapeutui Mindaugui Šilkui, klubo prezidentui Juliui Būdai, rėmėjui UAB „ACC Distribution“ generaliniam direktoriui Regimantui Buožiui, rėmėjai Rasai Buožienei UAB „ACC Distribution“ personalo skyriaus vadovei.

Kaip ir kasmet buvo paskelbtos ir apdovanotos geriausios atskirų pozicijų žaidėjos,taip vadinama simbolinę septyniukė, o taip pat naudingiausioji ir rezultatyviausioji žaidėjos.

Geriausias žaidėjas ir naudingiausiąją žaidėją rinko lygos treneriai, o rezultatyviausiąją „nustatė“ statistikos suvestinė.

Taigi skelbiamas kiekvienos pozicijos geriausiųjų žaidėjų trejetukas.

Vartininkė:

1. Roberta ZAREMBIENĖ (SADAUSKAITĖ) – HC „Garliava SM – CASCADA“
2. Amanda JASIULEVIČIŪTĖ – „ACME-Žalgiris“
3. Evelina STUKAITĖ – LEU „Šviesa-Eglė“

Kairiojo krašto žaidėja:

1. Neringa MIKŠYTĖ – HC „Garliava SM – CASCADA“
2. Martyna VAITKUTĖ – „ACME-Žalgiris“
3. Ramunė SILKO - SM „Tauras – Vilniaus kolegija“

Dešiniojo krašto žaidėja:

1. Edita KAIRYTĖ – SM „Tauras – Vilniaus kolegija“
2. Audinga KNIUBAITĖ – „ACME-Žalgiris“
3. Jurgita DAUGĖLAITĖ – HC „Garliava SM – CASCADA“

Įžaidėja:

1. Diana ŠATKAUSKAITĖ – HC „Garliava SM – CASCADA“
2. Gabija VIDŪNAITĖ – „ACME-Žalgiris“
3. Inesa VERBOVIK – SM „Tauras – Vilniaus kolegija“

Kairiojo pusiau krašto žaidėja:

1. Daiva BŪTĖNAITĖ – HC „Garliava SM-CASCADA“
2. Urtė MOCKEVIČIŪTĖ – SM „Dubysa-HC Urtvida“
3. Neringa PALIONYTĖ – „ACME-Žalgiris“

Dešiniojo pusiau krašto žaidėja:

1. Greta KAVALIAUSKAITĖ – SM „Tauras – Vilniaus kolegija“
2. Dovilė ILČIUKAITĖ – „ACME-Žalgiris“
3. Eglė BURAKAUSKAITĖ – SM „Tauras – Vilniaus kolegija“

Linijos žaidėja:

1. Rita REPEČKAITĖ – LEU „Šviesa-Eglė“
2. Indrė MOCKEVIČIŪTĖ – SM „Dubysa- HC Urtvida“
3. Gintarė LYDEKAITĖ – „ACME-Žalgiris“

Naudingiausioji žaidėja:

1. Diana ŠATKAUSKAITĖ – HC „Garliava SM – CASCADA“
2. Rita REPEČKAITĖ – LEU „Šviesa-Eglė“
3. Greta KAVALIAUSKAITĖ – SM „Tauras – Vilniaus kolegija“

Rezultatyviausioji žaidėja:

1. Diana ŠATKAUSKAITĖ – HC „Garliava SM – CASCADA“ – 247 įv.,
2. Kamilė BUŠAITĖ – SM „Dubysa – HC Urtvida“ – 211 įv.,
3. Greta KAVALIAUSKAITĖ – SM „Tauras – Vilniaus kolegija“ – 197 įv.

Net tris apdovanojimus pelnė Kauno rajono HC „Garliava SM – CASCADA“ komandos lyderė bei Lietuvos rinktinės žaidėja Diana Šatkauskaitė. Jai įteikti įžaidėjos, naudingiausios ir čempionato taikliausios žaidėjos prizai.