Antras buvo kubietis Jorge Fernandezas (62,20), o trečias su tokiu pačiu rezultatu liko Kipro atstovas Apostolosas Parellisas.

A. Gudžiui nepavyko pagerinti šių varžybų rekordo, kuris nuo 1996 metų priklauso jo treneriui Vaclovui Kidykui (63,38).

Bėgikė A. Šerkšnienė pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

50-ose tarptautinėse „Pfingstsportfest“ lengvosios atletikos varžybose Vokietijoje trečią vietą moterų 400 m bėgime užėmė Agnė Šerkšnienė, pasiekusi geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 53,04 sekundės.

Greitesnės už Lietuvos bėgikę buvo tik lenkės Malgorzata Holub (52,52 sek.) ir Patrycja Wyciszkiewicz (52,76 sek.).

A. Šerkšnienė savo ruožtu aplenkė dvi bėgikes - turnyro šeimininkę Ruth-Sophią Spelmeyer (53,23 sek.) ir britę Emily Diamond (53,64 sek.).

Vilniaus čempionate pirmą dieną paaiškėjo bėgimo rungčių nugalėtojai

Sostinėje prasidėjusiose Vilniaus lengvosios atletikos pirmenybėse vyko tik bėgimų rungtys, kurių nugalėtojais atskirose distancijose tapo:

100 m: Diana Džavachidis (12,16 sek.) ir Ugnius Savickas (10,83, atrankoje 10,80);

200 m: Modesta Justė Morauskaitė (24,96) ir Mantas Rainys (21,91, geriausias Lietuvos sezono rezultatas);

400 m: Eglė Balčiūnaitė (57,94) ir Rimgaudas Morkūnas (50,21);

800 m: Monika Elenska (2:14,59) ir Viktoras Markovskis (1:54,27);

1500 m: Evelina Žameici (4:56,88) ir Valdas Dopolskas (4:02,45);

110 m b/b: Rapolas Saulius (14,69);

400 m b/b: Dovilė Bliūdžiūtė (1:08,83) ir Artūras Janauskas (54,86).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)