Dvikovos pradžioje mūsiškiai su varžovais apsikeitę įvarčiais palaipsniui įgijo nedidelę persvarą, o įpusėjus kėliniui ji atrodė gan solidžiai – 10:5. Po dešimties minučių buvo dar didesnis pranašumas 15:9. Tačiau užteko šiek tiek pristabdyti apsukas kaip varžovai prisivijo ir mūsiškiai kėlinį laimėjo tik poros įvarčių pranašumu - 16:14.

Tokios nesėkmingos pirmojo kėlinio pabaigos aidai ilgainiui atsiliepė antroje rungtynių dalyje. Mūsiškių pranašumas ilgą laiką kabojo ant plauko – pirmavo 1-2 įvarčiais, kai pagaliau nuo antrojo kėlinio vidurio įgijo keturių įvarčių persvarą. Vėliau įtvirtino dar didesnį pranašumą ir nugalėjo pietiečius įtikinama persvara 31:25 (16:14).

Lietuvai 6 įvarčius pelnė Robertas Švedas, 5 – Valdas Drabavičius ir Benas Petreikis, 4 – Andrius Račkauskas.

Izraelio ekipoje pasižymėjo Aleksas Syčenka ir Josefas Appo pataikę po 4 kartus.

Prieš tai pirmieji aikštelėje rungtyniavę Slovakijos ir Lenkijos B kolektyvai tarpusavyje išaiškino turnyro nugalėtojų taurės likimą. Dvikovą laimėjo ir Kauno rajono mero įsteigtą taurę iškovojo Slovakijos rinktinė laimėjusi rungtynes rezultatu 29:24 (11:17).

Kauno rajono savivaldybė įsteigė prizus geriausiems komandų žaidėjams, kurie atiteko Slovakijos vartininkui Marianui Zernovičiui, taip pat Lenkijos B kolektyvo vartų sargui Mateuszui Korneckiui ir Lietuvos rinktinės vartininkui Giedriui Morkūnui bei Izraelio pusiau krašto žaidėjui Josefui Appo.

Dabar Lietuvos vyrų rankinio rinktinė toliau treniruosis Kaune ir ruošis pirmosioms atkrintamosioms rungtynėms su Rusijos ekipa. Pirmoji dvikova birželio 7 d. vyks Permėje, atsakomoji - birželio 14 d. Kaune „Žalgirio“ arenoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)