Disko sektoriuje neįvyko A. Gudžiaus ir V. Aleknos dvikovaŠeštadienį neįvyko renginį turėjusi papuošti dukart olimpinio čempiono Virgilijaus Aleknos ir Europos jaunimo (iki 23 metų) čempiono Andriaus Gudžiaus dvikova disko metimo sektoriuje – 42-ejų metų V. Alekna paskutinę akimirką išsibraukę iš dalyvių sąrašo.

Tai nė kiek neatšaldė sezono lyderio Lietuvoje A. Gudžiaus užsidegimo. Jis jau penktą kartą šiemet šturmavo ir pagerino savo asmeninį rekordą – 66,11 m bei nesunkiai tapo nugalėtoju.

Antrą vietą užėmė Aleksas Abromavičius (59,21 m), trečią – Eligijus Ruškys (57,93 m).

Prieš porą savaičių vykusiame Kauno miesto čempionate A. Gudžius įrankį buvo numetęs 65,90 m.

Po starto LLAF taurėje sportininkas turėtų dalyvauti prestižiniame „Deimantinės lygos“ varžybų etape Romoje.

„Manau, jog Europos čempionatui sportinė forma bus dar geresnė nei dabar. Darysiu tokį pasiruošimo etapą, kurio metu dalyvausiu mažiau varžybų, padidinsiu krūvį ir daugiau treniruosiuosi“, – planais dalijosi A.Gudžius.

Jau pasibaigusių rungčių rezultatai:

Vyrai

100 m: 1.Rytis Sakalauskas (Kaunas) 10,40 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, penkta laimėta LLAF taurė). 2. Laurynas Gendvilas (Klaipėda) 10,62 (asmeninis rekordas, 13-14-as rezultatas per Lietuvos sprinto istoriją). 3.Kostas Skrabulis (Vilnius) 10,82 sek.

400 m: 1. Rokas Pacevičius (Kaunas) 48,34 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas). 2. Mantas Rainys (Vilnius) 48,42. 3.Vitalijus Kozlovas (Vilnius) 48,85.

1500 m: 1. Petras Gliebus (Vilnius) 3:49.32 min. (laimėjo taurę antrą kartą). 2. Šarūnas Mockus (Kaunas) 3:54.30. 3. Simas Bertašius (Vilnius, Raseiniai) 3:56.48.

110 m barjerinis bėgimas: 1.Tomas Malakauskas (Klaipėda) 14,54 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas). 2. Rapolas Saulius (Vilnius) 14,81. 3. Artūras Janauskas (Klaipėda) 14,81 sek.

Šuolis su kartimi: 1.Edvinas Smetonis (Kaunas) 4,40 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas). 2.Benas Kentra (Klaipėda) 4,40. 3.Simas Šnipaitis (Vilnius) 4,30.

Disko metimas: 1. Andrius Gudžius (Kaunas) 66,11 m (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, taurės varžybas laimėjo trečią kartą). 2. Aleksas Abromavičius (Vilnius, Klaipėda) 59,21. 3. Eligijus Ruškys (Vilnius) 57,93.

Asmeninį rekordą pasiekė ketvirtą vietą užėmęs 18-metis Domantas Poška (Vilnius) - 57,36 m

Moterys

100 m: 1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 11,57 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, aštunta pergalė LLAF taurėje bėgant 100 m, vienuolikta bendrai). 2. Karolina Deliautaitė (Klaipėda) 12,11. 3. Diana Džavachidis (Vilnius) 12,14.

400 m: 1. Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius) 54,34 min. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, nugalėjo ketvirtą kartą iš eilės), 2. Eva Misiūnaitė (Kaunas) 56,51. 3. Emilija Rudytė (Vilnius) 57,45.

1500 m: 1. Vaida Žūsinaitė (Vilnius, Alytus) 4:26.95 min. (trečia pergalė šioje distancijoje, septinta bendrai). 2. Milda Vilčinskaitė (Kaunas) 4:29.33. 3. Banga Balnaitė (Klaipėda) 4:31.61.

100 m barjerinis bėgimas: 1. Sonata Tamošaitytė (Kaunas) 13,61 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, LLAF taurę laimėjo septintą kartą). 2. Laura Ušanovaitė (Šiauliai) 13,88, 3.Irma Mačiukaitė (Pasvalys) 14,09.

Šuolis į tolį: 1. Jogailė Petrokaitė (Raseiniai) 6,17 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, laimėjo antrą kartą iš eilės), 2.Karina Lipeckaja (Vilnius) 5.78. 3. Kristina Židonytė (Pasvalys, Kaunas) 5,67.

Rutulio stūmimas: 1. Laura Gedminaitė (Vilnius, Tauragė) 14,68 m (ketvirta pergalė LLAF taurės varžybose). 2. Kristina Juknytė (Vilnius) 13,75. 3. Agnė Jonkutė (Vilnius, Joniškis) 12,74.

Disko metimas: 1. Zinaida Sendriūtė (Skuodas) 62,31 m (pakartojo geriausią Lietuvos sezono rezultatą, nugalėjo LLAF taurėje dvyliktą kartą iš eilės). 2. Anastasija Michejeva (Šiauliai) 40,12. 3. Sandra Majauskaitė (Kaunas) 36,37.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (66)