Vienintelį ir pergalingą įvartį „Rangers“ klubui, kuris į NHL finalą pateko pirmą kartą nuo 1994 metų, antro kėlinio pabaigoje (39-ą min.) pelnė Dominicas Moore'as.

Niujorkiečių vartininkas iš Švedijos Henrikas Lundqvistas atrėmė visus 18 varžovų smūgių.

Pergalės garbei Niujorko „Empire State Building“ dangoraižis buvo papuoštas komandos - raudonos, baltos ir mėlynos - spalvų šviesomis.

Monrealio ekipos, kuri NHL finaluose nežaidė nuo 1993-ių, kai iškovojo Stenlio taurę, vartininkas Dustinas Tokarskis atrėmė 31-ą priešininkų smūgį. Kanadiečiai paskutines 1:53 min. atakavo „Rangers“ vartus šešiese prieš penkis, bet išlyginti rezultato nesugebėjo.

Pirmus du finalo serijos mačus išvykoje „Rangers“ laimėjo 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) ir 3:1 (2:1, 1:0, 0:0), o trečias rungtynes savo arenoje pralaimėjo po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1). Ketvirtame susitikime po pratęsimo namuose varžovus niujorkiečiai įveikė 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0), o penktą mačą išvykoje pralaimėjo 4:7 (1:2, 3:3, 0:3).

„Rangers“ klubas NHL finale žais su Vakarų konferencijos finalo poros, kur susitinka Los Andželo „Kings“ ir Čikagos „Blackhawks“ komandos, nugalėtoja. Kol kas serijoje iki keturių pergalių 3-2 pirmauja „Karaliai“.

Niujorko klubas yra keturiskart (1928, 1933, 1940 ir 1994) Stenlio taurės savininkas.