Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Larsas Elleris (2:11), Maxas Pacioretty (35:24) bei Thomas Vanekas (37:39 ir 56:04).

„Canadiens“ vartininkas Carey Price'as atrėmė visus 26 varžovų metimus bei pirmą kartą atkrintamosiose varžybose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Bruins“ vartininko Tuukko Rasko sąskaitoje – 24 atremti varžovų metimai.

Septintąsias – lemiamas – Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes komandos trečiadienį žais Bostone.

Beje, trečio kėlinio pabaigoje tiesiog neįtikėtinai gynyboje sužaidė iš savo vartų ir išgelbėjo komandą nuo įvarčio.

Primename, kad panašus epizodas buvo užfiksuotas ir Sočio žiemos olimpiadoje, kai taip pat trečiame kėlinyje latvių gynėjo Kristapas Sotnieka ranka numušė ritulį nuo pat vartų linijos ketvirtfinalio rungtynėse su Kanada. Šis epizodas internautų iškart buvo pramintas „Dievo ranka“.

Penktosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Anahaimo „Ducks“ klubas namuose 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) nugalėjo Los Andželo „Kings“ ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)