Pirmuosius du pusfinalio mačus Čikagos ekipa, kuri buvo laimėjusi šešias atkrintamąsias rungtynes iš eilės, laimėjo 5:2 bei 4:1.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Erikas Haula (41:41), Mikaelis Granlundas (44:18 ir 58:43) bei Zachas Parise'as (47:25).

„Wild“ vartininkas Ilja Bryzgalovas atrėmė visus 19 varžovų metimų bei pirmą kartą atkrintamosiose varžybose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Blackhawks“ vartininko Corey Crawfordo sąskaitoje – 14 atremtų varžovų metimų.

Ketvirtąsias Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes komandos penktadienį vėl žais Sent Pole.

Trečiosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Monrealio „Canadiens“ klubas antradienį namuose 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) nugalėjo Bostono „Bruins“ ledo ritulininkus, o serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1.

Įdomu, kad pirmo kėlinio viduryje „Canadiens“ gynėjas P. K. Subbanas įvartį pelnė po to, kai varžovai pražiopsojo epizodą, kai jis iščiuožė į aikštę nubaustųjų suolo ir iššoko vienas prieš „Bruins“ vartininką.

Beje, prieš porą dienų lygiai taip pat varžovus užklupo ir Pitsburgo „Penguins puolėjas Jussi Jokinenas, kuris su savo grįžimu į aikštę įvarčiu pasveikino Niujorko „Rangers“ ekipą.