„Antinai“ likus 2:10 min. iki trečio kėlinio pabaigos buvo atsilikę nuo varžovų dviem įvarčiais (2:4), bet spėjo išlyginti rezultatą (4:4).

Pergalingą įvartį 3-ią pratęsimo minutę įmušė Nickas Bonino. Jis iš viso pelnė du įvarčius. Du kartus pasižymėjo ir Devante Smithas-Pelly, vieną - Benas Lovejoy.

Dalaso komandai Trevoras Daley pelnė du įvarčius, po vieną pasiekė Cody Eakinas ir Ryanas Garbuttas.

Rezultatas

Dalaso „Stars“ - Anaheimo „Ducks“ - 4:5 (3:1, 1:1, 0:2. 0:1), - po pratęsimo, serija 2-4.

Kitose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Stenlio taurės savininkas Čikagos „Blackhawks“ klubas namuose 22 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 5:1 (1:1, 0:0, 4:0) nugalėjo Sent Lujiso „Blues“ ledo ritulininkus, laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2 bei iškopė į konferencijos pusfinalį.

Įvarčius nugalėtojams, kurie serijoje laimėjo ketvirtas rungtynes iš eilės, pelnė T. J. Oshie (16:28), Jonathanas Toewsas (40:44), Patrickas Sharpas (42:01), Andrew Shaw (47:30) ir Duncanas Keithas (57:05; 3 rezultatyvūs perdavimai).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Bryanas Bickellas (4:12).

„Blackhawks“ vartininkas Corey Crawfordas atrėmė 35, o „Blues“ vartininkas Ryanas Milleris - 22 varžovų metimus.

Čikagos klubo varžove Vakarų konferencijos pusfinalyje bus Minesotos „Wild“ ekipa arba Kolorado „Avalanche“ komanda. Šių klubų ketvirtfinalio serijoje „Avalanche“ ledo ritulininkai pirmauja 3-2.