Sent Lujiso „Blues“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.

Pirmąsias dvejas rungtynes savo arenoje „Blues“ ekipa laimėjo: pirmąjį mačą po trijų pratęsimų 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0), o antrąjį po pratęsimo – 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0).

Trečiajame mače namuose pajėgesni buvo Čikagos ledo ritulininkai, kurie varžovus įveikė 2:0 (1:0, 0:0, 1:0), o ketvirtąsias rungtynes Stenlio savininkai laimėjo po pratęsimo 4:3 (0:0, 2:2, 1:1, 1:0).

Penktadienį įvarčius nugalėtojams pelnė Marianas Hossa (16:11), Benas Smithas (37:10) ir Jonathanas Toewsas (67:36).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo T.J. Oshie'is (31:04) ir Alexas Pietrangelo (41:42).

„Blackhawks“ vartininkas Corey'is Crawfordas, kaip ir „Blues“ vartininkas Ryanas Milleris atrėmė po 27 varžovų metimus.

Šeštąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes Čikagoje komandos žais sekmadienį.