Šiose permainingos rungtynėse šeimininkai po tikslių Chriso Porterio (7:08) ir Kevino Shattenkirko (19:58) smūgių pirmavo 2:0, tačiau po to svečiai pelnė tris įvarčius iš eilės – Duncanas Keithas (37:25), Brentas Seabrookas (44:53) bei Michalas Rozsivalas (46:38) – ir išsiveržė į priekį 3:2.

Likus vos 7 sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos Vladimiras Tarasenko (59:57) išlygino rezultatą – 3:3, o pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė Barretas Jackmanas (65:50).

Pirmąjį susitikimą ketvirtadienį „Blues“ komanda namuose laimėjo tokiu pat rezultatu, tik pergalingą įvartį įmušė tik trečiojo pratęsimo pradžioje – 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0).

Dabar serija keliasi į Čikagą, kur trečiąsias ir ketvirtąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos žais pirmadienį ir trečiadienį.