Etapo nugalėtoju tapo švedas Jonas Ahlstrandas, finišo spurtu aplenkęs antrą vietą užėmusį ispaną Juaną Josę Lobato bei trečioje pozicijoje likusį bei lyderio poziciją bendroje įskaitoje išsaugojusį prancūzą Nacerą Bouhanni.

Etapo rezultatai:

1. Jonas Ahlstrand (Švedija) - 1 val. 59 min. 40 sek.
...
102. Duber Quintero (Kolumbija) - atsiliko 5 min. 31 sek.

Bendroje lenktynių įskaitoje R. Navardauskas nuo lyderio prancūzo Nacero Bouganni atsilieka 12 sekundžių.

Bendra įskaita:

1. Nacer Bouhanni (Prancūzija) - 6 val. 49 min. 28 sek.
2. Juan Jose Lobato (Ispanija) - atsilieka 4 sek.

Lenktynių Maroke penktame etape V. Kaupas finišo liniją kirto 27-as

Maroke vykstančių 27-ų „Tour du Maroc“ daugiadienių dviratininkų lenktynių penktą etapą „Team Differdange-Losch“ komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas baigė 27-as.

164,1 km distanciją Lietuvos dviratininkas baigė su pagrindine grupe dviratininkų, kuri nuo etapą laimėjusio marokiečio Anasso Ait El Abdia atsiliko beveik 5 minutėmis.

Pirmą etapą šiose lenktynėse laimėjęs marokietis finiše 12 sekundžių aplenkė antrą bei trečią vietas etape iškovojusius atitinkamai ispaną Diego Milaną Jimenezą bei prancūzą Loicą Desriacą.

1. Anass Ait El Abdia - 3 val. 44 min. 46 sek.
2. Diego Milan Jimenez (Ispanija) - atsiliko 12 sek.
110. Massiliano Vigo (Italija) - 42:11

Bendroje lenktynių įskaitoje 17-ą poziciją užimantis V. Kaupas nuo lyderio poziciją išsaugojusio vengro Peterio Kusztoro, kuris etapą baigė 35-as, atsilieka beveik 18 su puse minutės.

1. Peter Kusztor (Vengrija) - 18 val. 27 min. 39 sek.
2. Alessandro Mazzi (Italija) - atsilieka 23 sek.

I. Čilvinaitė lenktynėse Belgijoje finišavo 53-čia

Tryliktą kartą Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkių lenktynėse „Grand Prix de Dottignies“ 53-ią vietą užėmė „RusVelo“ ekipos narė Inga Čilvinaitė, o Agnė Šilinytė („Firefighters Upsala CK“) finišavo 54-a.

Abi Lietuvos dviratininkės 131,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoja itale Giorgia Bronzini, kuri finiše akimirka aplenkė amerikietę Shelley Olds ir britę Lucy Garner.

1. Giorgia Bronzini (Italija) - 3 val. 25 min. 12 sek.