Lietuvos dviratininkas distanciją baigė kartu su pagrindine grupe per 6 valandas 55 minutes 56 sekundes.

Nugalėtoju tapo norvegas Alexanderis Kristoffas, finišo spurtu aplenkęs antroje vietoje likusį šveicarą Fabianą Cancellarą bei trečiąją poziciją užėmusį britą Beną Swiftą.

Beje, 2008-aisiais šias lenktynes laimėjęs F. Cancellara antras finišavo trečią kartą per paskutiniuosius ketverius metus, o praėjusiais metais jis tenkinosi trečiąja pozicija.

Praėjusių metų šių lenktynių nugalėtojas vokietis Geraldas Ciolekas šįsyk tenkinosi devinta vieta.

Šias prestižines lenktynes baigė 114-a dviratininkų. Tarp 86-ių distancijos nebaigusių atletų buvo ir lietuvis Ignatas Konovalovas („MNT-Qhubeka“).

Vienadienėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje Gediminas Bagdonas finišo liniją kirto 38-as

Prancūzijoje 15-ą kartą vykusiose klasikinėse vienadienėse „Classic Loire Atlantique“ dviratininkų lenktynėse 38-ąją vietą užėmė Gediminas Bagdonas, atstovaujantis „AG2R La Monde“ ekipai.

184,8 km distanciją lietuvis baigė su grupe dviratininkų, kuri nuo nugalėtojo prancūzo Alexiso Gougeardo atsiliko 50 sekundžių.

A. Gougeardas nuotolį įveikė per 4 valandas 31 minutę 15 sekundžių ir finiše 10 sekundžių aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius atitinkamai velgą Kennethą Vanbilseną bei olandą Wesley Krederą.

Lenktynes baigė 85-i dviratininkai, o tarp 54-ių distancijos nebaigusių sportininkų buvo ir du lietuviai – Vytautas Kaupas („Team Differdange-Losch“) ir Darijus Džervus („Veranclassic-Doltcini“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)