„Devils“ komanda namuose beveik 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, 1:0) įveikė Minesotos „Wild“ (83 tšk.) klubą.

„Velniai“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Beveik 17 minučių (16:47) aikštelėje praleidęs lietuvis dukart metė į svečių vartus, blokavo varžovų metimą ir trečiame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Iš viso per 70 šio sezono rungtynių 35-erių metų puolėjas Dainius Zubrus pelnė 10 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 42 baudos minutes.

Po įvartį į svečių iš Minesotos vartus įmušė Michaelas Ryderis (16:58), Markas Fayne'as (29:35), Jaromiras Jagras (43:34) ir Andy Greene'as (62:00).

Trečią nesėkmę per paskutinius keturis susitikimus patyrusioje „Wild“ ekipoje, kuri Vakarų konferencijoje yra septintoje pozicijoje, įvarčiais pasižymėjo Zachas Parise'as (40:21), Mikaelas Granlundas (50:36) ir Mattas Cooke'as (35:28).