„Blues“ komanda, stebint beveik 17 tūkst. žiūrovų, 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) įveikė vienuoliktą vietą Vakarų konferencijoje užimančius Vinipego „Jets“ (71 taškas) ledo ritulininkus ir, iškovojusi aštuntą pergalę per pastarąsias devynerias rungtynes – bei trečią iš eilės, surinko jau 101 tašką.

Tai tik šeštas kartas klubo istorijoje, kai „Blues“ ekipa reguliariame sezone surinko 100 ir daugiau taškų.

Antro kėlinio pradžioje Brendenas Morrow (21:44) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau trečio kėlinio pradžioje Ericui O'Dellui (41:55) pavyko išlyginti rezultatą – 1:1.

„Blues“ komandai pergalę padėjo iškovoti du Davido Backeso (53:09 ir 58:49) įvarčiai.