2. Martin Fourcade (Prancūzija) atsiliko 4,7 sek. (0)
3. Jevgenij Ustiugov (Rusija) 12,5 (0)
4. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) 35,9 (1)
5. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) 42,0 (2)

Pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendrojoje įskaitoje Tomas Kaukėnas su 31 tašku užima 68-ąją vietą (po 16 rungčių iš 22).

Bendroji įskaita:

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 660 tšk.
99.Benedikt Doll (Vokietija) 3

Planetos biatlono taurės varžybų septintasis etapas Slovėnijoje baigėsi baltarusės pergale

Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės septintojo etapo varžybos sekmadienį Slovėnijoje baigėsi moterų 12,5 km bendro starto lenktynėmis.

Nugalėtoja tapo dusyk šaudykloje suklydusi trijų Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių aukso medalio savininkė baltarusė Darja Domračiova - 36 minutės 16,4 sekundės.

Tai buvo jau aštuonioliktoji 27-erių metų Baltarusijos biatlonininkės pergalė šių varžybų istorijoje.

22,2 sekundės nugalėtojai pralaimėjo antrąją vietą užėmusi suomė Kaisa Makarainen, kuri tapo sezono lydere bendrojoje įskaitoje. Trečiąja pozicija tenkinosi rusė Olga Zaiceva, kurią nuo baltarusės skyrė 35,9 sekundės.

1. Darja Domračiova (Baltarusija) 36 min. 16,4 sek. (2 baudos ratai)
2. Kaisa Makarainen (Suomija) atsiliko 22,2 sek (2)
3. Olga Zaiceva (Rusija) 35,9 (1)
4. Anastasija Kuzmina (Slovakija) 1:06,4 (3)
5. Tiril Eckhoff (Norvegija) 1:12,2 (2)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 16 rungčių iš 22) Diana Rasimovičiūtė (34 tšk.) užima 62-ąją vietą, N.Kočergina (11 tšk.) - 83-čiojoje pozicijoje, o lydere su 601 tašku tapo suomė K.Makarainen.

98.Mona Brorsson (Švedija) 1

Aštuntąjį pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų slalomo etapą Slovėnijoje laimėjo vokietis

Priešpaskutinį - aštuntąjį - 2013-2014 metų sezono kalnų slidinėjimo pasaulio taurės varžybų slalomo etapą sekmadienį Slovėnijoje laimėjo vokietis Felixas Neureutheris, tapęs šios rungties lyderiu, o bendrojoje įskaitoje pakilęs į penktąją vietą.

Dviem nusileidimais 29-erių metų Vokietijos kalnų slidininkas distanciją įveikė per 1 minutę 45,50 sekundės. Antras finišavo kitas vokietis Fritzas Dopferis, nugalėtojui pralaimėjęs 0,59 sekundės.

Trečiąja pozicija tenkinosi norvegas Henrikas Kristoffersenas, kurį nuo nugalėtojo skyrė 0,79 sekundės, o sezono lyderiu bendrojoje įskaitoje tapo austras Marcelis Hirscheris, kuris finišavo penktas.

1. Felix Neureuther (Vokietija) 1 min. 45,50 sek. (52,94 + 52,56)
2. Fritz Dopfer (Vokietija) 1:46,09 (53,37 + 52,72)
3. Henrik Kristoffersen (Norvegija) 1:46,29 (53,19 + 53,10)
4. Patrick Thaler (Italija) 1:46,36 (53,47 + 52,89)
5. Marcel Hirscher (Austrija) 1:46,45 (53,45 + 53,00)

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų slalomo rungties lyderių rikiuotė (po 8 etapų iš 9):

1. Felix Neureuther (Vokietija) 470 tšk.
2. Marcel Hirscher (Austrija) 465
3. Henrik Kristoffersen (Norvegija) 370
4. Mattias Hargin (Švedija) 349
5. Patrick Thaler (Italija) 319

Planetos kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 30 rungčių iš 34):