Ramunė Arlauskienė sprinto trasoje užtruko 14 min. 14 sek. ir užėmė 32-ą vietą. Aukso medalį iškovojo Čekijos atstovė Hana Hancíková, ji trasą įveikė per 12:09 min., sidabras atiteko švedei Tove Alexandersson (12:14 min.), o bronza - Norvegijos sportininkei Audhild Rognstad (12:26 min.).

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo varžybų šeimininkas Andrey Lamov, kuris 3,6 km trasą su 12 kontrolinių punktų įveikė per 11 min. 54 sek., antrą vietą iškovojo Suomijos atstovas Ville-Petteri Saarela (11:59 min.), trečias buvo Švedijos sportininkas Ulrik Nordberg (12:08 min.).

Lietuvą čempionate atstovauja tik dvi sportininkės, nes dėl nepalankių oro sąlygų šią žiemą Lietuvos orientacininkai neturėjo galimybių tinkamai pasiruošti Europos pirmenybėms.

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate dalyvauja 106 sportininkai iš 17 valstybių, kurie dar kovoja dėl apdovanojimų vidutinėje ir ilgoje trasose bei estafečių varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)