Nugalėtojoms po 10 įvarčių pelnė Klaudija Šidlauskytė ir Greta Kavaliauskaitė.

Viešnioms iš Garliavos 13 taiklių metimų atliko Daiva Būtėnaitė ir 6 – Jurgita Daugėlaitė.

Vėliau LEU „Šviesa-Eglė“ grūmėsi su Lietuvos čempionėmis bei rankinio taurės laimėtojomis Kauno „ACME-Žalgiris“ ekipa. Susitikimą nesunkiai laimėjo žalgirietės rezultatu 41:27 (18:11).

Vilniečių ekipoje 12 įvarčių pasiekė Indrė Norvilytė, 5 – Rita Repečkaitė, 4 - Viktorija Nadzeikaitė.

Laimėtojų gretose pasižymėjo Viltė Lubytė, pelniusi 7 įvarčius ir po 6 taiklius metimus atliko Neringa Palionytė, Gabija Vidūnaitė, Gintarė Lydekaitė bei Simona Kazlauskaitė.

Dvikova SM „Tauras“ sporto salėje tik iš pirmo žvilgsnio žadėjo inirtingą mūšį. Tačiau kai ekipos išsirikiavo aikštelėje paaiškėjo, kad taip nebus. Garliavos kolektyve nebuvo beveik viso pagrindo, o tos kurios dar pasirodė aikštelėje buvo traumuotos arba tik po rimtų negalavimų. Tiesa, galutinė dvikovos pasėkmė 33:31 (16:11) vilniečių naudai labiau panaši į atkaklų mačą nei į katės ir palės žaidimą.

Vis tik įpusėjus antrajam kėliniui SM „Tauras-Vilniaus kolegija“ septyniukės pranašumas buvo labiau nei akivaizdus – virš 10 įvarčių, Todėl likusios penkiolika minučių buvo lengvas „apsikeitimas“ įvarčiais.

Pasak susitikimo inspektoriaus Silvijaus Kisino visas rungtynes žymią persvarą turėjo kaunietės, kurios kėlinį laimėjo septyniais įvarčiais, o rungtynes keturiolika įvarčių persvara.

„Žalgirietėms gyvenimą palengvino pačios dvikovos šeimininkės pirmame kėlinyje „sausai“ rungtyniavusios be įvarčių devynias minutes, o antrame po kai kurio pagyvėjimo vėl įkrito į duobę ir atkarta pralaimėjo 0:8. Toks šeimininkių žaidimo bangavimas leido varžovėms įtikinamai laimėti susitikimą ženkliu pranašumu“,- sakė inspektorius Silvijus Kisinas.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):