Danas Rapšys pagerino sau pačiam priklaussiusį Lietuvos rekordą 200 m rungtyje nugara (1:57,60), kurį jis buvo pasiekęs analogiškose varžybose 2013 metais.

Vilnietė Anastasija Rogožina pasiekė Lietuvos mergaičių (iki 13 metų) rekordą, 50 m rungtyje nugara - 32,55 sekundės.

Individualių rungčių nugalėtojais tapo: Povilas Strazdas 1500 m laisvuoju stiliumi (16:03,30), Agnė Sorakaitė 200 m kompl. būdu (2:28,95), Giedrius Titenis 100 m krūtine (1:01,96 min.), Simona Raudonytė 200 m laisvuoju stiliumi (2:12,05), Jevgenijus Rogožinas 100 m laisvuoju stiliumi (51,91 sek.), Viktė Labanauskautė 200 m krūtine (2:36,45), Danas Rapšys 200 m nugara (1:57,60), Giedrė Grigonytė 100 m peteliške (1:03,60), Deividas Margevičius 50 m peteliške (24,76 sek.) ir Eva Gliožerytė 50 m nugara (30,22 sek.).

Mišrią estafetę 4 po 100 m kompleksiniu būdu laimėjo Kauno plaukimo mokyklos pirmoji komanda (4:06,77).

Medalių įskaitoje nugalėjo Vilniaus vandens sporto mokykla (10 aukso, 9 sidabro, 9 bronzos medaliai), antroje vietoje liko Panevėžio „Žemynos“ plaukikai (8 aukso, 6 sidabro, 4 bronzos medaliai), trečioje – Šiaulių plaukimo mokykla „Delfinas“ (7 aukso, 3 sidabro, 6 bronzos medaliai).

Geriausiais varžybų plaukikais buvo pripažinti panevėžietis Danas Rapšys (200 m nugara 1:57,60; 861 taškas pagal FINA taškų skaičiavimo sistemą) ir Plimute (Jugntinė Karalystė) besimokanti ir Šiaulių plaukimo mokyklai „Delfinas“ atstovaujanti Eva Gliožerytė (100 m laisvuoju stiliumi 57,99 sek.; 723 taškai pagal FINA taškų skaičiavimo sistemą).

Daugiausiai aukso medalių – net keturis – Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių asmeninėje įskaitoje pelnė panevėžietė Viktė Labanauskaitė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)