Panevėžietis Danas Rapšys užtikrintai laimėjo sau neįprastą 100 m peteliške rungtį pasiekdamas geriausią šios rungties sezono rezultatą – 53,91 sek. Danas taip pat puikiai įveikė 4 x 100 m l. stiliumi estafetės pirmą etapą (50,55 sek.) užfiksuodamas geriausią ir šios rungties sezono rezultatą.

Vilniaus vandens sporto mokyklos auklėtinis Povilas Strazdas laimėjo 200 m l. stiliumi nuotolį (1.50,22 min.) pasiekdamas geriausią asmeninį rezultatą. Pirmąsias vietas taip pat iškovojo „auksinės“ jaunimo komandos nariai Mantas Auruškevičius 200 m krūtine nuotolyje (2.17,78 min.), Eva Gliožerytė 50 m l. stiliumi (26,71 sek.), Ugnė Mažutaitytė 100 m nugara (1.05,86 min.).

Sprinto nuotolius laimėjo kauniečiai: Gytis Stankevičius 50 m nugara (26,21 sek.), Goda Overlingaitė 50 m krūtine (33,40 sek.). Ištvermę demonstravo panevėžietės Joana Ulytė ir Viktė Labanauskaitė, laimėjusios 400 m l. stiliumi (4.33,60 min.) ir 400 m kompleksinio plaukimo nuotolius (5.08,67 min.). 200 m peteliške nuotolį, atkaklioje kovoje tarp merginų, laimėjo Alina Taran (2.27,45 min.), 400 m kompl. pl. vyrų įskaitoje nugalėjo vilnietis Edgaras Štura (4.38,54 min.). Estafetinius 4 x 100 m l. stiliumi plaukimus moterų tarpe nugalėjo Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ atstovės (4.04,55 min.), vyrų tarpe - Vilniaus vandens sporto mokyklos pirmoji komanda (3.31,27 min.).

Po pirmos varžybų dienos komandinėje įskaitoje pirmauja Panevėžio Žemynos plaukikai iškovoję 3 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Varžybos tęsis penktadienį ir šeštadienį. Penktadienį finalinių plaukimų pradžia 17.00, šeštadienį 16.00 val. Įėjimas nemokamas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)