Penktadienį namuose daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda po pratęsimo 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos autsaiderius Edmontono „Oilers“ (47 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė 40-ą pralaimėjimą per 60 mačų.

16 su puse minutės (16:34) aikštelėje praleidęs lietuvis dusyk metė į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje (13:02) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso per 58 šio sezono rungtynes 35-erių metų D. Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 30 baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Andrejus Loktionovas (11:01) ir Jonas Merrillas (62:34).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Tayloras Hallas (11:30).

„Devils“ ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 19, o „Oilers“ komandos vartininkas Ilja Bryzgalovas – 22 varžovų metimus.