Trečiąją vietą turnyre su fechtuotoja Vikte Ažukaite pasidalino penkiakovininkė Ieva Serapinaitė. Pusfinalyje ji tik 14:15 nusileido K. Gužauskaitei.

Šiuolaikinės penkiakovės sportininkių užimtos vietos:

1. Emilija Serapinaitė (Vilnius)
2. Karolina Gužauskaitė (Vilnius)
3. Ieva Serapinaitė (Vilnius)
...
7. Vilma Juchnevičiūtė (Kaunas) ir Aurelija Tamašauskaitė (Vilnius)
17. Paulė Kairytė (Kaunas)

Vaikinų varžybose tarp 19 dalyvių buvo 5 penkiakovininkai: Dovydas Vaivada, Stanislavas Lukjanovas, Vladislovas Sosnovskis, Leonardas Kalininas ir Andrejus Žusovas.

Iš šio penketuko į pusfinalį pavyko patekti tik D. Vaivadai - jis 5:15 pralaimėjo būsimam čempionui Edgarui Dvariškiui ir su Matu Bartaška pasidalino trečią vietą.

17. Andrejus Žusovas (Vilnius)

Primename, kad sausio viduryje vykusiose Lietuvos fechtavimo jaunių pirmenybėse D. Vaivada tapo čempionu. Finale jis 15:8 nugalėjo kitą penkiakovininką vilnietį Gytį Gudlevičių. S. Lukjanovas tuomet liko trečias. Jaunių merginų čempionate trečią vietą pasidalino vilnietės E. Švedaitė ir V. Zarembaitė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)