Svečiuose daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda po baudinių serijos 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti devintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių TorontoMaple Leafs“ (49 taškai) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 22-ą pergalę per 47 mačus, pranašumą.

Per nepilnas 20 žaidimo minučių (19:38) lietuvis dukart smūgiavo (sykį netaikliai) į varžovų vartus, blokavo du arenos šeimininkų metimus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 47 šio sezono rungtynes 35-erių metų D. Zubrus pelnė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 26 baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams, kurie iki sekmadienio rungtynių buvo patyrę keturis pralaimėjimus iš eilės, pelnė Tyleris Bozakas (15:53) ir Jamesas van Riemsdykas (25:56), kuris po pratęsimo ir realizavo pergalingą baudinį.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Adamas Henrique'as (21:39) bei Ryane'as Clowe'as (26:23).

„Devils“ ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 23, o „Maple Leafs“ komandos vartininkas Jonathanas Bernieras – 36 varžovų metimus.

Naujojo Džersio ekipa šiame sezone pralaimėjo visas septynerias rungtynes, kuriose nugalėtojui išaiškinti prireikė baudinių.