Rungtynės „Energijai“ prasidėjo labai nervingai – per pirmąsias keturias žaidimo minutės aikštės šeimininkai sugebėjo net tris kartus atsisėsti ant nubaustųjų suolelio, bet užtikrintai rungtyniavęs vartų sargas Nerijus Dauksevičius išsaugojo vartus „sausus“.

Elektrėniškius pirmojo kėlinio pabaigoje, žaidžiant mažumoje, į priekį išvedė rezultatyviausias komandos gynėjas Rolandas Aliukonis (17:15 min.).

Vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai varžovai po Konstantino Bazylevo (22:57) smūgio rezultatą išlygino.

Vėliau „Energijai“ persvarą sukūrė pirmasis penketukas, o atakos smaigalyje buvo Aivaras Bendžius (28:07). Trečią įvartį po puikios verpstės iš už vartų pelnė vienas komandos lyderių Dovydas Kulevičius.

Svečiai sukūrė intrigą kai Aleksandras Pastuchovas pelnė įvartį likus žaisti pusantros minutės iki rungtynių pabaigos, bet sėkmingai varžovų šturmą atlaikę aikštelės šeimininkai šventė puikią pergalę.

Elektrėnų „Energijos“ gynyba puikiai susitvarkė su rezultatyviausiu lygos žaidėju Andreju Pereguda (27 įvarčiai ir 39 perdavimai), kuris sekmadienio susitikime nesugebėjo niekuo pasižymėti.

Po pergalės prieš Gomelio ledo ritulininkus, „Energija“ su 73 tšk. pakilo į antrą vietą Baltarusijos lygoje.

Pirmadienį komandos dar kartą susitiks Elektrėnų ledo rūmuose. Rungtynių pradžia 19.00 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)