Šeštadienį svečiuose „Devils“ komanda 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 5:4 (1:0, 0:3, 3:1, 1:0) įveikė šeštą poziciją Rytų konferencijoje užimančius Vašingtono „Capitals“ (42 tšk.) ledo ritulininkus.

Įpusėjus trečiajam kėliniui po tikslaus lietuvio perdavimo Marekas Zidlicky's (49:21) sumažino atsilikimą iki 3:4, o jau po poros minučių (51:47) puolėjas iš Lietuvos išlygino rungtynių rezultatą – 4:4.

Daugiau nei 24 minutes (24:14) aikštelėje praleidęs D.Zubrus net 7 kartus smūgiavo į varžovų vartus, blokavo šeimininkų metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 37-erias rungtynes 35-erių metų lietuvis įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir „atsėdėjo“ 22 baudos minutes.

Pirmajame kėlinyje jau minėtas Marekas Zidlicky's (11:26) išvedė svečius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje trissyk pasižymėjo šeimininkai – Jasonas Chimera (30:07), Michailas Grabovskis (34:38) bei Joelas Wardas (39:14) ir „Wizards“ jau buvo priekyje 3:1.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje Jaromiras Jagras (45:28) sumažino atsilikimą iki 2:3, tačiau netrukus Aleksas Ovečkinas (48:07) atstatė dviejų įvarčių persvarą 4:2.

Vėliau prie dviejų įvarčių prisidėjo D.Zubrus, o pergalingą įvartį jau pirmą pratęsimo minutę įmušė Andy's Greene'as (60:43).